• Overview
 • Trip Outline
 • Trip Includes
 • Trip Excludes
 • Booking
 • FAQ

4 DITE / 89 EURO PERSONI

PROGRAMI:

►Dita e Parë:

-Nisja nga Tirana ne oren 19:00 , (1 dite para dates se nisjes )

-Nisja nga Durresi ne oren 18:00 , (1 dite para dates se nisjes , extra 500 lek/person)

-Nisja nga Elbasani ne oren 19:30 , ( 1 dite para dates se nisjes )

►(Per realizimin e transfertave Durresi duhet minimalisht  9 persona pjesemarres)

Vazhdojme udhetimin drejt   Stambollit  nepermjet Selanikut. Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Pas kryerjes se formaliteteve kufitare mberrijm ne Stamboll .Akomodimi ne hotel pasdite.

►Dita e Dytë: Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisim turin e vizitave ne Stamboll dhe i drejtohemi pikave me te bukura te ketij qyteti nga Hipodromi, Xhamia Blu , Kisha e Shen Sofise me madheshtoria ne boten Ortodokse, Sarajet e Sulltanit( TopKapi) . Kohe e lire ne Grand Baazar. Akomodimi ne hotel ne Stamboll.Opsionale , TURKISH SHOW .

►Dita e Tretë:Mengjesi ne hotel. Nisim turin e vizitave ne akuariumin e Stambollit, Muzeu Historik Panorama 1453 , shetitje me anije ne Bosfor, vizite ne Dolma Bahce & ne shetitoren kryesore ( SHESHI TAKSIM ) . Qendrim i lire nen sugjerimin e guides . Akomodimi ne hotel .

►Dita e Katërt: Mengjesi ne hotel, nisja drejt Selanikut. Vizite qytetit te Selanikut Kulla e Bardhe, Sheshi Aristoteli. Nisja drejt Tiranes. Mberritja ne Tirane ne oret e para te mengjesit. . Ndalesa te shkurtra gjate rruges . Mberritja ne Tirane  , Durres dhe Elbasan ne darke vone .

Fundi i sherbimit tone !

 

Ne cmim perfshihen :

·  *UDHËTIMI VAJTJE – ARDHJE ME AUTOBUS
·  *AKOMODIM NË HOTEL 4*SUPERIOR
·  *MËNGJESET PËR TË GJITHA DITËT E UDHËTIMIT.
·  *SHOQËRUES SHQIPTAR GJATË QËNDRIMIT JASHTË SHQIPËRISË.

No details found.

No details found.

No details found.

 • Pricing Name
  Start
  End
  Group (Min-Max)
  Pricing
   
 • Pricing Name Price
  Start
  End
  1 - 100 Pax
   
  Available Seats: 100

  Adult ( 1 - 100 Pax ) 89.00 0.00 /Person

  - +

No Details Found