• Overview
  • Trip Includes
  • Trip Excludes
  • Booking
Vendndodhja: Hoteli eshte i lokalizuar ne zonen turistike Lara - Kundu, 16 km nga Aeroporti i Antalyas dhe 20 km nga qendra e qytetit. Eshte nje nga Resortet me luksoze ne te gjithe Turqine dhe Europen. Informacion per dhomat: Dhomat jane me te vertete teper luksoze duke i bere momentet tuaja te qendrimit te paharrueshme. Ato jane te pajisura me orendi te punuara dhe te dekoruara me stil deri ne detaje. Ajer i kondicionuar, Sistem multi-media, Tv flat screen, Internet Wireless, 24 h sherbim ne dhome, Mini bar, Tualet me dush dhe vaske dhe te gjithe aksesoret e duhur. Restorantet dhe baret: Hoteli ka ne total 10 restorante dhe 14 bare. Aquamarine - restorant i lokalizuar afer pishines, ne te cilin serviren produkte te fresketa Peshku dhe Deti. La Cucina - i lokalizuar prane kulles Maiden, ofron ushqime te shijshme te kuzhines Mediterane. Oishi - restorant qe ofron ushqime te shijshme nga kuzhina Japoneze. Baan Tai - keni mundesi te shijoni specialitete te kuzhinave Tailandeze. Cote D'Azure - i lokalizuar ne kullen Maiden ne ambjent Al Fresco ofron gatime te kuzhines Franceze. Bosphorus - i lokalizuar ne qender te hotelit ne Dolmabahce Palace, aty ku traditat lindore dhe perendimore takohen me njera-tjetren, mund te shijoni mengjezin Buffet. Arbat - restorant ne te cilin keni mundesi te shijoni ushqime te kuzhines Ruse te shoqeruara me Vodka. La Brasserie - i hapur per dreken dhe darken dhe ofrohen ushqime te traditave Europiane. Besiktas - i lokalizuar prane Portit te Beshiktashit, pas Kulles Maiden ofron ushqime te kuzhinave autentike Turke, Aziatike dhe Ballkanike. Haydarpasa - i lokalizuar prane Portit Haydarpasa, ofron ushqime Vegjetariane. Gjithashtu hoteli disponon shumllojshmeri te pijeve alkoolike dhe joalkoolike, lengje frutash, Aperitive ne bare: Lobby Lounge, American & Caviar bar, Onyx bar, Tent bar, Shark's cafe, Theatro, Scorpion Lounge, Jazz bar, Vitamin bar, Monkey club, Pool and Beach bar, Bowling Arcade, Wine Cellar. Aktivitete: Kinema, pishine me te madhe te jashtme ne bote,5 akuariume(te cilat reflektojne jetesen e Detit Mesdhe, Oqeanit Paqesor, Detit te Karaibeve, Detit te kuq dhe ujvarave), rrugen e famshme “Istanbul Beyoglu” me tramvajin elektronik qe ofron sherbime falas transporti perreth hotelit, sherbim ne dhome, parukeri, SPA, fitness, dhome me avull, sauna, banjo turke, masazhe te ndryshme, sherbime mjekesore, Suita per VIP, kopesht botanic me seleksionim te ndryshme te palmave dhe pemeve nga e gjithe bota, sherbim me anije pergjate kopshteve dhe pallatit, lavanteri, pastrim kimik, karrige per bebe,dhome per lojera, telefon, faks, doktor, qender tregtare, 2 dhoma per ballo, 2 fusha tenisi, volejboll ne plazh, ping-pong, badminton, bowling, snooker, squash, kapacitetet prej 6000 vende sipas standarteve te UEFAS, 5 fusha futbolli, qender sportive, dhome per konferenca, shesh lojerash per femije, mini club,kinema, animacione fantastike gjate dites dhe nates, amfiteater, koncerte nga artiste te famshem, cadra, shezlon dhe peshqire plazhi. Aktivitete dhe Sherbime per pagese: Sherbim ne dhome, parukeri, SPA, fitness, dhome me avull, sauna, banjo turke, masazhe te ndryshme, sherbime mjekesore, Suita per VIP, kopesht botanic me seleksionim te ndryshme te palmave dhe pemeve nga e gjithe bota, sherbim me anije pergjate kopshteve dhe pallatit, lavanteri, pastrim kimik, karrige per bebe,dhome per lojera, telefon, faks, doktor, qender tregtare, 2 dhoma per ballo, 2 fusha tenisi, volejboll ne plazh, ping-pong, badminton, bowling, snooker, squash, te gjitha pijet dhe vaktet e tjera te ngrenies.
  • Fluturimi vajtje ardhje
  • Transferta vajtje ardhje
  • Akomodimi ne hotel
  • Sherbimi all inclusive
  • Asistenca e agjensise
  • Siguracioni i shendetit ne udhetim
Please wait...