• Overview
 • Trip Includes
 • Trip Excludes
 • Booking
Sun Island Resort & Spa është i rrethuar nga bukuria që përfaqëson në mënyrë tipike Maldivet dhe ofron të gjitha komfortet moderne, lehtësitë dhe objektet që ju mund të keni menduar ndonjëherë. Një ishull i veshur me bimësi të dendur tropikale dhe palma të gjata të arrave të kokosit, ju mund të endeni midis pemëve dhe të lironi veten që të humbisni në mesin e tyre nëse ju pëlqen. Me plazhe të gjerë me rërë të imët dhe të bardhë përreth ishullit nuk ka vështirësi në gjetjen e limanit tuaj privat për një ditë. Në Sun Island Resort & Spa ju keni pafundesi zgjedhjeje. Resorti mund të shërbejë e plotesojë çdo tekë apo dëshirën tuaj qofshin ato sportive, lojëra, ushqimi apo edhe shopping. 426 dhomat e hotelit ju ofrojnë :
 • Restorant
 • Bar,24-orësh recepsion
 • Kopsht
 • Terrace
 • Kasafortë
 • Dyqane në hotel
 • Ajer të kondicionuar
 • Restorant (à la carte)
 • Restorant (bufe)
 • Fushë tenisi
 • Sauna
 • Qendër Fitness,
 • Peshkim
 • Spadhe qendër Wellness,
 • Masazh
 • Bilardo
 • Tenis
 • Karaoke
 • Bibliotekë
 • Shërbim në dhomë, transferim në aeroport, Lavanderi, pastrimkimik, këmbim valutor, Suvenire / dhurata, Bicikleta me qira, Sporte uji.
Free! Wi-Fi është në dispozicion në vende publike dhe është pa pagesë.
 • Fluturimi Tirane - Male - Tirane me Turkish Airlines
 • Bagazh i plote
 • Transferta aeroport -resort - aeroport
 • Akomodimi ne hotel per 7 nete
 • Sherbimi me mengjes, dhe darke
 • Diten e fundit tur ne Male me guide vendase
 • Asistenca e agjensise
 • Siguracioni I shendetit ne udhetim
 • Dreka dhe Pijet
Please wait...