• Overview
 • Trip Includes
 • Trip Excludes
 • Booking
Sun Beach Hotel Platamonas është destinacion  pushimi ideal për familjet. Ajo ofron 84 dhoma të bollshme me ballkone të mëdha dhe 4 suita luksoze. Pamje nga çdo dhomë kombinon aspektet e detit dhe malit. Dhomat dyshe kanë shtretër dyshe ose shtretër mbretëror , banjo private me vaskë ose dush dhe një ballkon të gjerë ,dhomat  përfshijnë TV satelitor, ajër të kondicionuar, linjë të drejtpërdrejtë telefonike, frigorifer dhe lidhje me internet .. Vendndodhja e hotelit tonë ju ofron mundësinë për të marrë mjete sportive deti të tilla si ski uji, çiklizmit të detit, parashutë, jet ski dhe të tjera, si dhe duke u zhytur dhe zbuluar botën magjike të ujërave të detit të thellë ... Personeli i hotelit është në dispozicionin tuaj për shërbimet e mëposhtme:
 • Pritje 24-orëshe
 • 24-orë shërbim në dhomë
 • Dhoma pastrimi Daily
 • Shërbim Fax
 • Shërbim E-mail
 • Wake-up call
 • Lavanderi
 • Marrje makine me qera
 • Shërbimi i kujdesit shëndetësor
Oraret e vakteve ne restorantin e hotelit: Mëngjesi - 07:30-09:30 Dreka  - 12:30-14:00 Darka - 19:30-21:30
 • Akomodimi ne hotel
 • Sherbimi mengjesi dhe darke
 • Taksa e turistit paguhet ne hotel
 • Transporti vajtje - ardhje
Please wait...