• Overview
 • Trip Includes
 • Trip Excludes
 • Booking
MEDITERRANEAN RESORT është një hotel modernë me 4 yje vetëm disa hapa nga plazhi, i pozicjonuar ne Paralia Katerini. Përmban 68 dhoma dhe është hapur për herë të parë ne vitin 2009. Ky hotel ofron pishine te jashtëme dhe te brëndshme, bilardo fushë tenisi etj. Pozicjonuar në vënd ideal për eskursjone turistike në mallin Olympus, Meteora dhe shumë vende të tjera  turistike të vëndit. Distanca  nga qyteti Selanikut është 70km larg. Dhomat janë të pajisura:
 • Minibar
 • Kasafortë
 • Dush
 • Tharëse Flokësh
 • Tv Satelitore
Facilitete :
 • Pishinë të jashtme dhe të brëndshme
 • Billardo
 • Fushë tenisi
 • Sauna
 • Restorant
 • Bar
 • Akomodimi ne hotel
 • Sherbimi mengjesi dhe darke
 • Taksa e turistit paguhet ne hotel
 • Transporti vajtje - ardhje
Please wait...