• Overview
 • Trip Includes
 • Trip Excludes
 • Booking
Dita e pare: Nisja nga Tirana ora 7:00. Gjate rruges, vizite ne Struge dhe ne Oher ku do te konsumohet edhe dreka. Opsioanale: xhiro me varke ne liqenin e Ohrit. Me pas vazhdojme rrugen drejt Bitolas. Mberritja ne hotel, akomodimi dhe darka ne hotel. Ne mbremje kohe e lire per te shfrytezuar facilitetet e hotelit si Pishine, Sauna, Jakuzzi, Banjo Turke dhe kazinone e hotelit. SPA e hotelit eshte e hapur deri ne oren 22:00, ose ne klubet e nates ne afersi te hotelit. Dita e dyte: Pas mengjesit ne hotel, nisemi per ne pisten e skive ne parkun Pelister, 20 min nga hoteli, 15 km. Kohe e lire per ski deri ne oren 15:30. Dreka do te konsumohet ne nje prej restoranteve te zones. Kthimi ne Tirane. Mberritja ne mbremje.
 • Udhëtimi vajtje-ardhje me automjet komod
 • Akomodim në hotel 4*
 • Mengjesi + darka
 • Shoqerues shqiptar
 • Perdorimi i pishines dimerore , sauna , jacuzzi
 • Siguracioni i jetes ne udhetim
 • Hyrja neper monumente dhe muzeume
 • Gjithcka qe nuk eshte permendur me siper
Please wait...