• Overview
  • Trip Includes
  • Trip Excludes
  • Booking
Vendndodhja: Me nje arkitekture mbreselenese, Royal Taj Mahal Hotel ndodhet ne vije te pare me detin ne zonen e Sides ne Antalya. Hoteli ka plazh privat me rere, Qendra e qytetit te Sides ndodhet vetem 7.5 km larg, ndersa aeroporti i Antalias eshte ne nje distance prej 60 km nga hoteli. Akomodimi: Dhomat jane te mobiluara me orendi moderne dhe jane te pajisura me TV me ekran te sheshte, radio, divan, karrike, ajer te kondicionuar, kasaforte, minibar, telefon direkt, tharese. Te gjitha dhomat kane ballkon dhe disa prej tyre ofrojne pamje nga deti dhe jane te pajisura me vaske. Hoteli ka 450 dhoma. Bare dhe restorante: Ne restorantin kryesor sherbehen ne stilin bufe mengjesi, dreka dhe darka me gatime nderkombetare dhe vendase. Ne baret e hotelit mund te shijoni pije freskuese. Ne hotel ka restorante a la carte qe sherbejne kuzhine italiane, indiane, te Lindjes se Larget dhe kuzhine Mesdhetare. Ne hotel dhe ne ambjentet perreth tij ka 9 bare qe sherbejne pije vendase dhe nderkombetare gjate gjithe dites. Ne keto ambjente luhet edhe muzike live. Sherbime dhe facilitete: Facilitete: Pishine e hapur dhe e mbyllur, fushe tenisi, ping pong, loje me shigjeta, facilitet per sporte uji, water park, sauna, qender fitnesi, spa, masazhe, banjo turke dhe me avull, zone private plazhi, shesh lojrash, staf argetues, klub per femije, argetime gjate mbremjes. Interneti eshte falas ne zonat publike te hotelit. Sherbime: Makina me qera, front desk 24 ore, mbajtje valixhesh, babysitting, lavanderi, pastrim kimik, sherbim hekurosjeje, pastrim ditor, facilitete takimesh dhe banketesh, sallon bukurie, dyqan suveniresh, kasaforte.
  • Fluturimi vajtje ardhje
  • Transferta vajtje ardhje
  • Akomodimi ne hotel
  • Sherbimi all inclusive
  • Asistenca e agjensise
  • Siguracioni i shendetit ne udhetim
Please wait...