• Overview
  • Trip Includes
  • Trip Excludes
  • Booking
Vendndodhja: Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Lares, ndodhet 15 km larg aeroportit te Antalias, 16 km larg Expo 2016, 19 km larg qytetit te vjeter te Kaleicit, 4 minuta distanca nga plazhi. Ka nje siperfaqe prej 70000m2 Reth hotelit : Hoteli ka ne total 498 dhoma, mund te jene me pamje nga deti ose kopshti. Ato jane te pajisura me ajer te kondicionuar, celes elekronik, telefon, televizor, tharese flokesh, minibar, kasaforte, sofa/armchair, wireless internet, tualet me aksesoret e nevojshem, baby cot, ballkon, Restorante dhe bare : Restoranti kryesor ofron vaktet buffe 07:00-10:00 mengjesi buffe e hapur 13:00-14:30 dreka buffe 18:30-21:00 darka bufe e hapur Restoranti per femije Restorant A la Carte ( italian, Turkish, Steak, far east, sushi, mexican, tapas)- jane me pagese Bare: lobby bar, pool bar, amphi bar, disko bar, pier bar, snack bar, cafe turk. Faciltete : Hoteli ofron per pushuesit pishine te jashtme dhe te brendshme, qender per masazhe, qender wellness, turkish haman, sauna, banjo turke, banjo me avull, qender fitness, tenis, beach volleyball, basketball, darts, ping-pong, water slides, funfair, bilardo, bowling, water sports, sherbim lavanderie dhe sherbim mjekesor, wireless internet, babysitting, makine me qera, sallon bukurie, miniclub, butik, shopping center, wedding package. Ne diten e check-in, hoteli ju mirepret me nje shporte me fruta , shishe me shampanje dhe embelsira.Mengjesin e ardhshem, serviret mengjes continental ne dhome.Per ata qe festojne ditelindje, pervjetore martese hoteli ju ofron nje shporte me fruta ne dhome.
  • Fluturimi vajtje ardhje
  • Transferta vajtje ardhje
  • Akomodimi ne hotel
  • Sherbimi all inclusive
  • Asistenca e agjensise
  • Siguracioni i shendetit ne udhetim
Please wait...