• Overview
  • Trip Includes
  • Trip Excludes
  • Booking
Royal Palace Resort & Spa është një hotel luksoz dhe ndodhet në zemër të Platamonas përballë portit. Hoteli është  afër me autostradën Athinë-Selanik dhe është projektuar për të plotësuar nevojat e konsumatorëve edhe më të kërkuar, nëse ata janë turistë apo biznesmenë. Hoteli ka pishinë të hapur, spa (sauna, xhakuzi, dhomë me diell, banjo me avull, palestër, masazheri, trajtime bukurie dhe relaksim.),ka  2 restorante, bar lobi, bar pishinë, bar cafe, sporte uji, wi-fi falas, sallë konferencash, salla e kopshtit me pamje panoramike nga deti, 3 ashensorë, shërbim në dhomë, lavanderi dhe parkim. Royal Palace Resort & Spa ofron strehim 17 dhoma dopio dhe 2 suita. Të gjitha dhomat janë të pajisura me ajer te kondicionuar / ngrohje (klimatike), TV kabllor, DVD player, telefon, të sigurt,internet falas, mini bar, banjo me dush dhe ballkon. Largësia nga plazhi: 50m Largësia nga aeroporti:  110 km
  • Akomodimi ne hotel
  • Sherbimi mengjesi dhe darke
  • Taksa e turistit paguhet ne hotel
  • Transporti vajtje - ardhje
Please wait...