• Overview
 • Trip Includes
 • Trip Excludes
 • Booking
Mbyllni sytë tuaj dhe imagjinoni - Një ëndërr në Parajsë, një vendosje qetësie dhe shkëlqimi në zemër të Oqeanit Indian. Një ishull me pemë mahnitëse Banyan spikatur në mesin e shkurreve të harlisura dhe të vegjetacionit të gjelbër. Një ishull i rrethuar nga laguna blu e qartë kristal që përfshin jetën spektakolare tropikale detare me një rrjet të ngjyrave të gjalla. Një zbulim prestigjoz për botën tuaj. Kjo është sigurisht Royal Island Resort & Spa, "Nga ëndrra në realitet".
 • Fluturimi Tirane - Male - Tirane me Turkish Airlines
 • Bagazh i plote
 • Transferta aeroport -resort - aeroport
 • Akomodimi ne hotel per 7 nete
 • Sherbimi me mengjes, dhe darke
 • Diten e fundit tur ne Male me guide vendase
 • Asistenca e agjensise
 • Siguracioni I shendetit ne udhetim
 • Dreka dhe Pijet
Please wait...