• Overview
  • Trip Includes
  • Trip Excludes
  • Booking
Vendndodhja: Rixos World eshte I lokalizuar ne zonen Belek. Ai eshte 27 km larg nga Aeroporti I Antalyas, 30 km nga qendra e qytetit. Informacioni per dhomat: Hoteli ka standarte te ndryshme si: 20 Junior Suite me siperfaqe 73 – 130 m2 e ndare ne nje dhome gjumi dhe nje dhome ndenje, 2 Tualete, dhoma eshte e dizenjuar me ballkon ose tarrace, 3D TV, Play Station, Minibar, kufje me Bluetooth, te shtruara me tapet, 231 Standard Rooms te dizenjuara per akomodim 2 te rritur dhe dy femije me siperfaqe 38 – 43 m2 te dizenjuara me shume ngjyra ne mynyre mjaft komode, Dhomat jane me ballkon ose tarrace, 3D Tv, Play Station me nje loje falas, Minibar, kufje me Bluetooth, 145 Connected Rooms te dizenjuara per akomodimin 4 te rritur dhe 3 femije me siperfaqe 76 – 86 m2 te dizenjuara me shume ngjyra komode, te dizenjuara me ballkon ose tarrace, 3D TV, Play Station, Minibar, kufje me Bluetooth, te shtruara me tapet.Presidental Suite me nje siperfaqe 244 m2, me personel sherbimi te dedikuar, Guzhine dhe dhome ngrenje, 1 dhome ndenje, Dhome Veshje, nje Tualet me Jzcuzzi, Tarrace, Play Station, Minibar, kufje me Bluetooth, te shtruara me tapet. Restaurant & Bare: Nje grup I talentuar Guzhiniresh nga e vende te ndryshme  duke krijuar gatime te Kuzhines Italiane, Amerikes se Jugut, Europes dhe pertej. Brazilian Churrascaria, Italian Bistro, Patisserie, Smoothies Bar, Vitamin Bar. Seatrek Restaurant – Ne nje ambient vertet per tu admiruar, ne nje bote krejt tjeter. Dritat, Hijet, aquarium me lloje te ndryshme peshkaqenesh do ta bejne darken tuaj me specialen. Facilitete: Suite Spa Private, Hammam, Qender Fitnesi, Semi-Olympic Pishine e Brenshme, Pishine per Femijet. The Land of Legends nga Rixos World Parks nje vend ku ju mund te beni shopping apo per tu argetuar I hapur ne vitin 2016, Multi Level Mall, Luxury Plaza & GalleriaOpen Air Pavilion, Water Park I ndertuar ne nje ishull tropical duke nderthurur water slides, pishinen dhe crazy river, Water Slides arrijne gjatesine 43 m duke arritur nje shpejtesi 86 km/ore. 72 Slides, Water Coster, 5D Kinema, Crazy River, Lazy River, Guitar Ball Wave Pool, Wave Pool. Animal Park- Nje Stadium me 1500 vende per te shijuar shfaqjen e Delfinave Underwater Safari – Nje “udhetim miqesor” me pinguinat, Tigrat, Balenat e Bardha, Lopet E Detit gjate Show-ut te organizuar.
  • Fluturimi vajtje ardhje
  • Transferta vajtje ardhje
  • Akomodimi ne hotel
  • Sherbimi all inclusive
  • Asistenca e agjensise
  • Siguracioni i shendetit ne udhetim
Please wait...