• Overview
  • Trip Includes
  • Trip Excludes
  • Booking
Hoteli ofron hyrje falas tek The Land of Legends, Transferta nga hoteli tek The Land of Legends nuk eshte e perfshire. Vendndodhja: Hoteli eshte i lokalizuar ne Tekirova, ne nje nga anekset e kaltra te Mesdheut. Rrethuar nga peme pishe dhe nga nje panorame malore mitike. Ndertuar mbi nje siperfaqe prej 192.000 m2, kompleksi eshte vetem 10 minuta larg nga qendra e biznesit dhe e argetimit e Tekiroves, 17 km larg nga qendra turistike e Kemerit dhe 73 km larg nga Aeroporti i Antalias, 63 km nga qendra e Antalyas. Ndodhet ne vije te pare me detin, me plazhin e tij privat prej rere dhe guralece. I rinovuar plotesisht ne vitin 2014. Akomodimi: Struktura e hotelit eshte e perbere nga 2 godina qendrore dhe villat ne pjesen e pasme, me nje numer total prej 770 dhomash. Ne brendesi te dhomave ka minibar, tv satelitor, linje direkte telefonike si ne tualet dhe ne dhome, kondicioner, ballkon, sensor kundra zjarrit, tualet dhe vaske, tharese flokesh. Restorante dhe Bare: Restoranti kryesor ku sherbehet: Mengjes i hapur buffe, mengjes ne ore me te vona, dreka dhe darka 6 Restorane A La Carte jane te hapur per darka me rezervim paraprak. La Rosetta - restorant me gatime Italinae Layali - restorant ne te cilin keni mundesi te shijoni kuzhinen libaneze Cactus - restorant me gatime amerikane Lalezar - ku keni mundesi te shijoni specialitetet e kuzhines turke Mermaid - ne te cilin keni mundesi te shijoni prodhime te fresketa deti Mandarin - restorant me specialitete te Lindjes se larget Chef's - ne te cilin serviren gatime internacionale Ne baret e hotelit mund te shijoni soft drinks, pije alkoolike dhe jo-alkoolike Aktivitete dhe sherbime: Hoteli dallohet per Aquaparkun me te madh dhe me modern ne zonen e Kemerit Fushe tenisi, sauna, palester, ski, lojra fati, masazh, ambient per femijet, bilardo, ping-pong, karaoke, canoe, ambiente/pajisje per barbeque, bowling, zhytje, pishine e mbyllur, pishine e hapur, sherbim dhome, ambiente per mbledhje dhe per bankete, sherbim per mbajtjen e femijeve, lavanderi, pastrim kimik, berber, sallon bukurie, sherbim hekurosje, sherbim interneti, shkembim valute, dyqane dhuratash dhe suveniresh, dreka te paketuara, makine me qera, faks dhe fotokopje, restorant, bar, 24 ore recepsion, kopesht, dhoma ku ndalohet pirja e duhanit, dhome dhe lehtesira te tjera per njerezit me aftesi te kufizuar, parking pa pagese, ashensor, kasaforte, sistem ngrohjeje, dyqane brenda kompleksit, Pishine e madhe me kater seksione, pishine qendrore, pishine per femijet, dhe pishine e mbyllur me uje te ngrohte, shezllonet, peshqiret dhe cadrat e plazhit. Gjate dites te ftuarit mund te shijojne ekipin e argetimit te cilet realizojne lojra te ndryshme dhe aktivitete sportive dhe gjate nates shfaqje te mrekullueshme me kercimtare nga vende te ndryshme te botes. Cfare perfshihet per te sapo martuarit : Pritje private, check in dhe check out i shpejte, Dhome e zbukuruar me nje dekorim te vecante per ciftin Mengjes ne dhome Ciftit do ti kushtohet me shume prioritet ne reservimin e restorantit a la carte Sherbim ne dhome i Bakllavase, Cokollate speciale dhe Spumante Photo dhurate Upgrade dhome ne varesi te disponibilitetit. Kjo oferte vlen per nje periudhe deri ne 3 muaj nga dita e celebrimit.
  • Fluturimi vajtje ardhje
  • Transferta vajtje ardhje
  • Akomodimi ne hotel
  • Sherbimi all inclusive
  • Asistenca e agjensise
  • Siguracioni i shendetit ne udhetim
Please wait...