• Overview
  • Trip Includes
  • Trip Excludes
  • Booking
Vendndodhja : Resorti ndodhet ne zonen turistike te Belekut, 35 km larg aeroportit nderkombetar, 45 km larg  qendres se qytetit te Antalyas, 1 km larg qendres se qytetit, 180 meter larg bregdetit dhe 50 larg qendres se golfit. Ka nje siperfaqe prej 1500 m?. Akomodimi : Resorti ka ne total 530 dhoma me nje komoditet te larte dhe tipeve te ndryshme si luxury, family dhe suita. Te gjitha dhomat jane te kompletuara me ajer kondicionuar, tualet me dush dhe aksesoret e nevojshem, ambjent ndenjeje, ballkon, televizor, telefon, (nje pjese e dhomave kane jacuzi,). Bare dhe restorante : Restorant Basilicum ofron sherbim buffe gjate gjithe dites, Restorante a la carte : Restorant Tramonta (italian), Chufang (Lindje e larget), Rumore del Mare (prodhime deti), Ma-ul Hayat (Turke). Bare : Sports bar, lobby bar, Irish bar, Knock Knock bar, Iskele bar, Vitamin bar, Temple Rouge, Pool bar,   Facilitete : Hoteli ofron keto sherbime : qender spa, sauna, banjo turke, banjo me avull, masazhe, pishine te brendshme dhe te jashtme, music live dhe mbremje show, bowling, darts, qender fitness, parasailing, ping-pong, aerobi, boccia, mesime per not, mesime per golf dhe tenis, zumba, mesime per kercim, sporte ujore te motorizuara, basketball, water polo, football, catamaran, water ski, ringo, 6 fusha tenisi, bilardo, golf course, miniclub, aqua park, mini disko, fushe lojerash, salle lojerash, staf multilingual, sherbim lavanderi dhe pastrim kimik, sherbim mjekesor, internet wifi
  • Fluturimi vajtje ardhje
  • Transferta vajtje ardhje
  • Akomodimi ne hotel
  • Sherbimi all inclusive
  • Asistenca e agjensise
  • Siguracioni i shendetit ne udhetim
Please wait...