• Overview
  • Trip Includes
  • Trip Excludes
  • Booking
Kompleksi Turistik shtrihet në një sipërfaqe prej 40 hektarësh, përgjatë një plazhi të bukur të izoluar, ku mysafirët tanë mund pushojne ne ujërat smerald te detit Jon dhe të zbuloni këtë ishull të mrekullueshëm ku shkrihen nuancat blu dhe jeshile! Ndërtesa të veçanta të tipit ishull ne një total prej 135 dhomash dhe suitash të ndërlidhura me rrugica të mbushura me lule te cilat ju lidhin me plazhin duke krijuar një mjedis te kendshem për një përvojë të veçantë pushimesh. Aktivitetet perfshijne: Tenis (3) fusha, nje palestër me pamje nga deti, (2) pishina në natyrë, (3) restorante, (2) bare, SPA & Qender bukurie me (2) pishina te mbyllura, (2) dhoma sauna, Jacuzzi, "sallon bukurie", Yoga, fushe volejbolli ne plazh, mini-club dhe kend lojrash per femije, dhe Wi-Fi falas për entuziastët e internetit, e arritshme në të gjitha zonat. Hoteli disponon 2 restorante perkatesish; restorant "Naftilos" për drekë dhe Bistro al-afresk për darkë. Restoranti kryesor "Asterias" përballë pishinë kryesore dhe përballë detit ofron një pamje të shkëlqyernje dhe sherben mengjes të plotë amerikan ne bufe te hapur duke përfshirë një kend ushqimesh dietike dhe produkteve lokale të Lefkadas dhe nëse akomodimi juaj përfshin edhe darken, një menu mesdhetare ju pret për darkë dhe netë të veçanta temë e me muzikë live, me një shumëllojshmëri të pasur zgjedhjesh dhe cilësish të shkëlqyera. Shërbimet: Vakte dhe ushqime te ofruara: o    Mengjes dhe darke e perfshire pa pijet Plazhe: o    Plazh zallor o    Plazh renor Distancat nga: o    Aeroporti: 30 km o    Distance nga deti: 0 m o    Distance nga qendra: 4 km Aktivitetet: o    Ski ne uje o    Parashute o    Kanoe o    Lundrim o    Barke Kajak me qira o    windsurfing Pajisjet e hotelit dhe facilitetet: o    Pishine e jashtme o    Pishine e brendshme o    Sauna o    Faks o    Restorant o    Zyre kembimi valutor o    Dhoma pa duhan o    Pastrim kimik o    Bar brenda hotelit o    Numri I sallave te takimit: 1 o    Sallon bukurie o    Qender trajtimi & SPA o    Sherbim dhome 24 ore o    Shezlonge dhe çadra ne pishine o    Shezlonge dhe çadra ne plazh o    Bar Pishine o    Recepsion per makine me qira o    Dhome per Valixhe o    Klub lojrash per femije o    Ambjent per te luajtur femijet Sherbime per femije dhe bebe: o    Baysitting/Kujdestar femijesh o    Klub per femijet, Kopesht Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me: o    Ballkoni o    TV o    Telefon o    Televizion satelitor o    Ambjent ndenjeje o    Ajer I kondicionuar o    minibar o    banje/tualet o    Wi-Fi falas o    facilitete per kafe dhe caj
  • Akomodimi ne hotel
  • Sherbimi mengjesi dhe darke
  • Taksa e turistit paguhet ne hotel
  • Transporti vajtje - ardhje
Please wait...