• Overview
 • Trip Includes
 • Trip Excludes
 • Booking
Pomegranate Spa Hotel * 5 është i vendosur në një nga vendet më të mira të gadishullit Kasandra. Të dy anët e kompleksit kanë pamje mbi det. Ky është një hotel i ri në Greqi për njerëzit me shije të mirë dhe të standardeve të larta. Këtu, kemi kujdes për çdo detaj në mënyre qe të gjithë të mbeten kënaqur. Eshte i rindërtuar tërësisht në 2013 dhe ka hapur rrugën për pushime luksoze. Kënaqësi, që nuk ka të barabartë në të gjithë Evropën! Çdo pjesë e hotelit është i përshtatshëm për mbajtjen e eventeve, konferenca dhe takime biznesi në çdo kohë të vitit. Ne kemi bërë përpjekje për të furnizuar me çdo pajisje kështu që ju mund të organizohen ngjarje biznesi në nivelin më të lartë. Pushime të shëndetshme është një pjesë kryesore e filozofisë tonë. Eshte krijuar një mjedis i madh , kompleks që ju ndihmon të përmirësoni shëndetin tuaj dhe vitalitetin duke përdorur pajisje me cilësi të lartë, shumë sportive dhe shëndetësore. Të mirëpritur janë familjet me fëmijët.Hoteli ka pishinë për fëmijë dhe menu për fëmijë. Animatorët tanë kanë zhvilluar programe zbavitëse dhe edukative. 4 bare dhe 3 restorante shërbejnë mysafirët tanë nga mëngjesi deri në mbrëmje vonë çdo ditë. Ushqimet tona ekzotike janë bërë nga përbërës të freskët dhe kujdes të vërtetë. Eksploroni magjinë e gastronomisë në Hotel. Dhomat ofrojnë :
 •  ballkon
 • dush, tharëse flokësh, peshqirë dhe pantofla, peshore elektronike
 •  ajër të kondicionuar
 •  frigorifer
 •  mini - bar
 • telefon
 •  televizor satelitor
 •  Wi - Fi (Pa pagesë)
 •  kasafortë
Koncepti - Half Board - Shërbehen Mëngjesi dhe Darka
 • Akomodimi ne hotel
 • Sherbimi mengjesi dhe darke
 • Taksa e turistit paguhet ne hotel
 • Transporti vajtje - ardhje
Please wait...