• Overview
 • Trip Includes
 • Trip Excludes
 • Booking
Hoteli me 344 dhomat e tij ofron: • Ajër të kondicionuar, Telefon, Satellite TV, Mini bar, Kasafortë, Veranda, tharëse flokësh, dush. • Basketboll, volejboll, Tenis, peshqirë në Pishinë, shporta frutash dhe shampanjë për muajin e mjaltit, dhe shishe verë për të festuar ditëlindjet. • Sauna, banjo me avull, Qendra Masazh, Lavanderi, pishinë, pishinë për Fëmijët, Jacuzzi. Më Shume Detaje: Rreth 20 minuta me motoskaf nga aeroporti i Male, në skajin lindor të veriut te atolit te Male, në një lagune të mbyllur, Paradise Island është gati 1 km i gjatë, ndërsa gjerësia e ishullit është vetëm 230 metra. Ky resort ka absolutisht gjithçka për adhuruesit diellit.
 • Fluturimi Tirane - Male - Tirane me Turkish Airlines
 • Bagazh i plote
 • Transferta aeroport -resort - aeroport
 • Akomodimi ne hotel per 7 nete
 • Sherbimi me mengjes, dreke dhe darke
 • Diten e fundit tur ne Male me guide vendase
 • Asistenca e agjensise
 • Siguracioni I shendetit ne udhetim
 • Pijet
Please wait...