• Overview
  • Trip Includes
  • Trip Excludes
  • Booking
VENDNDODHJA : Paloma Finesse Side eshte pozicionuar ne zonen e Manavgat, Titreyengol, rreth 6km nga qendra e qytetit te Side-s. 75 km nga aeroporti I Antalyas dhe 80 km nga qendra e qytetit te Antalia-s. Ndodhet ne vije te pare me detin. Me kopshtet e medha, hapesirat e kendshme, plazhin dhe resotorantet A La carte me pamje mahnitese te Mesdheut, ky resort do tju ofroj nje experience pushimesh e cila do I kaloje pritshmerite tuaja. AKOMODIMI : Paloma Finesse Side ka 300 dhoma. Studio, family suites, large family suites dhe swim-up rooms te cilat jane ideale per pushime te kendshme dhe relaksusese. Dhomat ofrojne setin per caj dhe kafe, si dhe wireless. Te gjitha dhomat jane te pajisura me me ajer te kondicionuar, TV, mini bar, kasaforte, telefon, detektore per zjarrin, tharese flokesh, tualet me dush dhe gjithe aksesoret e nevojshem. PLAZHI & PISHINA & SPORTET : • Hoteli ka plazh me rere dhe guralece • Nje pishine te hapur • Nje pishine per femijet dhe nje per femijet nen 2 vjec (baby) • Parku i femijeve • Peshqiret, karriget dhe cadrat e plazhit ofrohen pa pagese • Sportet : volejboll plazhi, pingpong, gjimnastike ne uje, aerobi, streching, yoga, Zumba, tavell, lojra me letra, shah dhe bilardo, mini golf. Tenis: 5 fusha tenisi (kuarc) PAKETA LUXURY ULTRA ALL INCLUSIVE • Mengjesi, dreka dhe darka ne restorantin kryesor e sherbyer ne forme bufe me ushqimet organike sipas sezonit • Leng portokalli te fresket ne mengjes • Snaks, me menu edhe per femijet • Akullore gjate drekes dhe darkes ne restorantin kryesor • Embeltore : Pasta te fresketa dhe biskota me caj dhe kafe • Dy restorante A La Carte me rezervim 24 ore perpara Pa pagese : Fusion Far East, Contempary Turkish cuisine • Plazhet & Pishina : freskuese, fruta dhe snaks te sherbyera ne ne zonen e plazhit dhe pishines here pas here • Nje kuzhinier i dedikuar per femijet SHERBIME ME PAGESE : • Wellness & Spa: Qendra Spa, estetike,, masazhet, hidroterapi, trajtime te veçanta • Sportet e ujit: Banana, Jet Ski, Ringo, Parasailing, Windsurfing, kompania e kontraktuar mund te ndryshoje sherbimet dhe produktet e tij pa ndonje njoftim paraprak • Sporte tokesore: Fushat e tenisit me ndricim , mesimet e tenisit, pajisjet e tenisit • Klubi privat i plazhit me zonen e të rriturve vetëm (18+) Lounge me sherbim special, 10:00 - 18:00 • Sherbimi ne dhome ne dispozicion 24 ore SHERBIME TE TJERA : • Zona per shopping(Pazar) • Sherbim Baby Sitter sipas kerkeses me pagese • Sherbimet mjekesore me pagese • Sherbimi i lavanderi me pagese • Bano turke, sauna • WIFI ne dhoma dhe zonat e tjera te hotelit • Parkim pa pagese
  • Fluturimi vajtje ardhje
  • Transferta vajtje ardhje
  • Akomodimi ne hotel
  • Sherbimi all inclusive
  • Asistenca e agjensise
  • Siguracioni i shendetit ne udhetim
Please wait...