• Overview
 • Trip Includes
 • Trip Excludes
 • Booking
Nje perzierje tradicionale dhe bashkekohore, Marrakech ju premton perjetimin e ndjesive te pakrahasueshme. Shëtisni nëpër Jemaa El Fna, pazaret me ngjyrat e tyre të ndritshme dhe aromat orientale, admironi pasurinë arkitekturore të Medinës duke vizituar një nga riadat e saj të shumta, pallate të vogla orientale të organizuara rreth një oborri qendror, ose të relaksoheni në Menara, një kopsht i madh me pishine, tipik i qyetit. Udhëtime në karroca të kuzhinuara, tarraca qe ofrojne pamje mahnitese, dhe aktivitete të tjera si ditën ashtu edhe natën, do ta bejne udhetimin tuaj ne Marrakech te paharrueshem. Një qëndrim në Oudaya Hotel & Spa ju vendos në zemër të Marrakech. Ky hotel është në afërsi të Teatrit Royal dhe Harti Garden. Ndjehuni si ne shtepi ne 160 dhomat e ketij hoteli te pajisura me ballkon, ajer te kondicionuar, televizor, frigorifer etj. Shijoni kuzhinen tradicionale si dhe mirepritjen ne nje nga restorantet e hotelit. Përfitoni nga mundësitë rekreative të ofruara, duke përfshirë një klub nate, një pishinë të hapur dhe një sauna.
 • Fluturimi Tirane – Marrakech – Tirane
 • Bagazh dore
 • Transferta aeroport – hotel – aeroport
 • Akomodimi ne hotel per 7 nete
 • Sherbimi me mengjes dhe darke
 • Viza hyrese
 • Siguracioni I shendetit ne udhetim
 • Drekat, Pijet
Please wait...