• Overview
  • Trip Includes
  • Trip Excludes
  • Booking
Punta Cana është e famshme për plazhet e saj, hotelet luksoze dhe golfin e mrekullueshëm. E vendosur në bregun lindor të Republikës Dominikane, Punta Cana u ofron turisteve pamje piktoreske te plazheve,  sporte te ndryshme ujore si dhe nje ambient familjar ku ju do te ndiheni si ne shtepi.  Në Punta Cana, ju mund të gjeni vendin e përsosur për pushimet e ëndrrave tuaja. Kur të qëndroni në Catalunya Punta Cana - All Inclusive në Punta Cana, ju do të jeni 5-minuta larg nga Laguna Bavaro dhe Cabeza de Toro.  Ndjehuni si ne shtepi ne 711 dhomat e hotelit te pajisura me ajer te kondicionuar, minibar, frigorifer, televizor etj. Perkedheleni veten tuaj me  një vizitë në qendren e SPA, e cila ofron masazhe, trajtime te trupit dhe fytyrës.  Kur koha eshte me diell, një loje golf ose një ditë në plazh privat do ti bejne pushimet tuaja edhe me te bukura
  • Fluturimi Tirane – Punta Cana – Tirane
  • Bagazh I plote
  • Transferta aeroport – hotel – aeroport
  • Akomodimi ne hotel per 7 nete
  • Sherbimi all inclusive
  • Siguracioni I shendetit ne udhetim
Please wait...