• Overview
  • Trip Includes
  • Trip Excludes
  • Booking
Vendndodhja : Resorti ndodhet prane bregdetit, ka nje siperfaqe prej 152.000 m?. Ka plazhin e tij privat me nje gjatesi prej 900 meter. Resorti eshte 26 km larg Antalyas 16 km larg Kemerit dhe 36 km larg aeroportit nderkombetar te Antalyas. Akomodimi : Resorti ka ne total 501 dhoma komode , me nje aredim bashkekohor. Te gjitha dhomat jane te kompletuara me ajer te kondicionuar, telvizor, telefon, tualet me dush dhe aksesoret e nevojshem, ballkon ose verande. Villat dhe suitat kane pishine private. Bare dhe restorante : Restoranti kryesor ofron sherbim buffe gjate gjithe dites, ka ambjent te jashtem (me nje kapacitet prej 500 persona) dhe ambjent jashte (me nje kapacitet prej 700 persona) Bare : snack bar, pool bar, beach bar, lobby bar, aqua bar, nectar bar, Facilitete : Hoteli ofron keto sherbime : sallon bukurie, qender tregtare, masazhe, sherbim lavanderie dhe pastrim kimik, internet corner dhe wifi, makine me qera, babysitter, banjo turke, sauna, bowling, bilardo, pinball, jet ski, banana, parasailing, ringo, canoe, surfing, wind surf, catamaran, 3 fusha tenisi, boccia, darts, aerobi, stretching, water polo, basketball, volleyball, ping-pong, animacione, mbremje show dhe music live, disko,
  • Fluturimi vajtje ardhje
  • Transferta vajtje ardhje
  • Akomodimi ne hotel
  • Sherbimi all inclusive
  • Asistenca e agjensise
  • Siguracioni i shendetit ne udhetim
Please wait...