• Overview
  • Trip Includes
  • Trip Excludes
  • Booking
Mitsis Roda Beach Resort & Spa me 5 yje, gjendet në një pozicion panoramik mbi Gjirin e qetë të Roda, në veri-lindje të ishulit të Korfuzit. Ky është një resort All inclusive duke i bërë pushimet familjare akoma më të rehatshme. Hoteli shtrihet në një sipërfaqe prej 101.000 m2 në një ambjent të gjelbëruar, i cili të drejton në plazhin me rërë dhe në detin e qetë të Jonit. Kjo vendndodhje e mrekullueshme është e kompletuar me ushqimi të përkryer, zbavitje të ndryshme dhe nga një akomodim të jashtëzakonshëm. Hoteli ka gjithashtu një Bar në pishinë, si dhe gjithashtu një resrorant Kinez dhe Italian. Aksesueshmëria për te hoteli: - Aeroporti i korfuzit është vetëm 35 km. larg nga hoteli; - Plazhi është 0 km larg; - Fshati më i afërt është vetëm 15 minuta larg nga Hoteli; - Qyteti i korfuzit është 35 km. larg. *Shenim: Për shkak se Hoteli dhe disa nga facilitetet e tij janë në nivele të ndryshme, janë të aksesuara nëpërmjet shkallëve. Kjo veçanti nuk është e rekomandueshme për persona me probleme në ecje. Hoteli gjithashtu ofron: • KULINARI TË NDRYSHME, PIJE, ZBAVITJE. Restorant kryesor, Restorant Kinez, Taverna Greke, Restorant Ilalian, Bar Pishinë, Snack bar, netë Greke, netë të dedikuara, animacion për gjatë ditës dhe natës. • SPORTE, LOJRA DHE AKTIVITETE: Hoteli ka një pishinë kryesore dhe 5 më të vogla, volejboll, basketboll, fusha tenisi, mini-golf, gjuajtje me hark, sporter ujore që zhvillohen pa motor janë pa pagesë, kalceto, spa. • PËR FËMIJËT: mini-club për femijët e moshës 4 me 12 vjec, zonë për video games, pishinë për femijë, - Kënd Interneti me pagesë shtesë; - Mini market; - Dyqan për Suvenire; 473 dhomat e hotelit janë të mobiluara me shije dhe komfort. Në ato mund të flejnë 2-4 persona dhe në të gjitha ofrohet ajër i kondicionuara, mini-frigorifer, telefon, TV me antenë satelitore, kasafortë, tharëse flokësh, ballkon ose verande me pamje nga deti, krevate për fermijët (babycot) të disponueshme nqs klientët e dëshirojnë,
  • Akomodimi ne hotel
  •  Sherbimi  all inclusive
  • Taksa e turistit paguhet ne hotel
  • Transporti vajtje - ardhje
Please wait...