• Overview
 • Trip Includes
 • Trip Excludes
 • Booking
Zbuloni parajsën tuaj nën qiellin grek.Imagjinoni me pamje nga deti kalter, nga çdo kënd ku qëndroni. Paramendoni te fundosni gishtërinjtë tuaj në rërë të artë të ngrohtë. Imagjinoni ndjenja e lumtur, dhe e lire e vetë-kujdesit. Edhe këtu, ka vende që nuk mund të përshtaten plotësisht në foto. Kjo është vetëm ajo që me të vërtetë mund të njohin lumturinë e tyre, ndjenjën e padiskutueshme e shpërblimit që del nga vendi i tyre, horizonti tyre dhe buzëqeshjen e njerëzve të tyre. Miraggio Thermal Spa Resort është një prej tyre, një Eden grek me rehati te thjeshtë shtrirë ne amfiteatrin në majë të gadishullit Kasandra, Kanistro, Paliouri dhe pamje te dytë "këmbën" e Halkidiki dhe Malin Athos. Një markë të re turistik luksoz përshëndet dëshirat tuaja me 300 suita luksoze dhe dhoma, një shtet-e-artit-Thermal Spa, dhjetë restorante kozmopolitane dhe bare, një super-jaht Marina, një Kids Planet i vecantë për fëmijët, një qendër moderne konferencash me kapacitet për të akomoduar deri në 450 njerëz, dhe objekte ekskluzive dhe zgjedhje për të gjithë, Miraggio Thermal Spa Resort është një pasuri vizionare që vijnë në realitet, një aventurë për të apasionuar dhe robërve të jetës. RESTORANTET Restorante të shkëlqyera, bare sublime dhe me gjallëri Mediterane! Kënaqi dhuntitë tuaja kozmopolite me shije të paharrueshme! Nga  dollapet kryesore te restorantit për të gjitha faqet e A la carte të Miraggio,Thermal Spa Resort, ju jeni në një zbulim epikurian. Kjo nuk është një pauzë, ai është një moment mirënjohje. Bëre më e një mëngjes ushqyes! Ne me krenari  paraqesim  "Këndin e shëndetshëm" qe shefat tonë kane përgatitur për ju, i përbërë nga fruta të freskëta organike, smoothe dhe lëngje, gluten-free dhe  produkteve bio, mjaltë nga një bletërritësit amtare, kos tradicionale greke. Rigjallëron veten, dhe shton rezervat e energjisë për ditë të re! Sherbimet:
 • Pishinë
 • Beach bar
 • Bar shëndeti
 • Trajtime të ndryshme
 • Masazhe
 • Tualet hidratues
 • Scrubs
 • Sallon bukurie
Një parajsë për fëmijët për të luajtur, të mësojnë, dhe të zbulojne! Duke qeshur me zë të lartë, bërtitur me gëzim, luajtur zhurmshëm, vrapuar me entuziazëm janë fëmijët më të mrekullueshëm, tingujt më të bukur në planet, por, aty vjen një kohë kur të gjithë prindërit duhet pak - një kohë jashtë, kohë larg , koha për të bërë gjërat që të heqë shpirtrat e tyre dhe për t'u dhënë atyre energji  sepse kur prindërit ndjehen më mirë, fëmijët ndihen gjithashtu. Facilitet
 • Vëzhguesit Baby (sipas kërkesës, në varësi të disponueshmërisë)
 • Përcakton fëmijët (nevojes, vendet,  vaske - sipas kërkesës dhe nënshtrohen disponueshmërisë)
 • Ndihmë mjekësore (me pagesë shtesë)
 • Menutë për fëmijët:
 • Tavolina të vogla dhe karrige
 • Klub për fëmijë (shtëpie)
 • Lojra standarde
 • Babysitting sipas kërkesës, me pagesë shtesë
 • Programit dhe fëmijët Entertainment aktivitetet e përditshme, pjesë e të Ekipit Entertainment
 • Akomodimi ne hotel
 • Sherbimi mengjesi dhe darke
 • Taksa e turistit paguhet ne hotel
 • Transporti vajtje - ardhje
Please wait...