• Overview
  • Trip Includes
  • Trip Excludes
  • Booking
Vendndodhja : Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Kemerit, 40 km larg nga Aeroporti i Antalias Akomodimi: Hoteli ka dhoma standarte, familjare dhe suita te cilat jane te pajisura me ajer te kondicionuar, minibar, televizor, telefon, kasaforte, tharese flokesh, ballkon,  tualet me dush dhe aksesoret e nevojshem, Restorante dhe bare: Restoranti kryesor ofron vakte buffe me menu te shumellojshme tradicionale dhe mesdhetare. Restorant a la carte La Brezza ofron gatime tradicionale italiane, Fish a la carte Pescado ofron menu mesdhetare, A la carte Anatolia Restorant ofron menu tradicionale turke, Bare : beach bar, lobby bar, pool bar, tennis bar, vitamin bar, snack bar, Facilitete : Hoteli ve ne sherbim te pushuesve keto sherbime : aerobi, step, stretching, archery, beach volleyball, water polo, mini football, boccia, bilardo, windsurf, catamaran, parasailing, water ski, banana, ringo, jet ski, canoe, tenis, spa, masazhe, trajtime trupi dhe fytyre, peeling, terapi te lojeve te ndryshme, anmacione, dart, mini bowling, kinema, mini disko
  • Fluturimi vajtje ardhje
  • Transferta vajtje ardhje
  • Akomodimi ne hotel
  • Sherbimi all inclusive
  • Asistenca e agjensise
  • Siguracioni i shendetit ne udhetim
Please wait...