• Overview
  • Trip Includes
  • Trip Excludes
  • Booking
Hoteli Mendi me 4 yje, ka 163 dhoma me 322 shtretër në total. Ato variojnë nga dhomat teke, dyshe dhe deri te studiot dhe suitat. Të gjitha janë të pajisura me ballkone me pamje mahnitëse nga plazhi ose nga kopshti. Ato kanë frigorifer, TV me satelit, radio, telefon, banjo private me dush dhe ajër i kondicionuar individal (periudha 21.06-15.09). Hoteli ka restorantin kryesor, restorantin në plazh, mini market, bari kryesor, internet corner, internet wireless në hollin e hotelit, bilardo, pishina, bari i pishinës, bar në plazh, parking, mini club, kënd lojrash për fëmijët, ping pong dhe fusha tenisi. Koncepti “All Inclusive “ përfshin: Mëngjesin bufe, Drekën dhe Darkën. - Pijet e vendit alkoolike si Uzo, Raki, Birra vendi dhe pije jo alkoolike, pije freskuese dhe lëngje frutash vendi, kafe, caj. Gjithashtu Hoteli ofron: - Beach Restorant; - Internet Corner; - WiFi Internet ne korridor; - Mini Club; - Fushë Tenisi; - Kënd lojrash; - Fushë Tenisi; - Pool Bar; - Beach Bar Ekzotik; - Restorant në anë të detit; - Plazh i organizuar; - Pastim dhomash; - Ndërrim çarçafësh dhe peshqirësh; Baby cot - Pa pagesë. Ajri i kondicionuar : 21/06 - 15/09/2013 pa pagesë. Gjatë datave të tjera ështe 5 euro për dhome në ditë. Shezllonget dhe çadrat janë me pagesë 1 euro në ditë për person.
  • Akomodimi ne hotel
  • Sherbimi mengjesi dhe darke
  • Taksa e turistit paguhet ne hotel
  • Transporti vajtje - ardhje
Please wait...