• Overview
 • Trip Includes
 • Trip Excludes
 • Booking
Mon Repos Palace është një hotel me 4 yje, i vendosur në Promenade, në majën e gjirit Garitsa me pamje nga fortesa e vjetër Veneciane dhe nga qyteti i Korfuzit. Përtej rrugës nga hoteli ka një zonë të vogël plazhi. Hoteli vetë ka një pishinë, tarracë dielli, restorant, bar pishinë, recepsion dhe parking. Hoteli është i mobiluar me mobilje dhe objekte të shekullit të 18 dhe nëpërmijet Achileon Palace dhe një atmosfere kafeje Austriake, pushuesit mund të shijojnë mëngjeset dhe darkat bufe me pamje nga deti Mesdhe. Dhomat e hotelit kanë ballkon, mobilje artizanale, banjo me mermer, ajër i kondicionuar, tharëse flokësh, banjo me dush, telefon, TV me satelit, radio, mini frigorifer, kasafortë. Shërbime të tjera të hotelit janë: këmbimi valutor, snack bar, mini market. Më Shume Detaje: Koncepti: "Half Board" - Gjysmë Pensioni. Hotel vetem per te rritur. Mëngjesi dhe darka Bufe janë të përfshira. Hoteli gjithashtu ofron:
 •  Antenë satelitore
 •  Mobilje të punuara me dorë
 •  Minifrigorifer
 •  Radio.
 • Akomodimi ne hotel
 •  Sherbimi  me mengjes
 • Taksa e turistit paguhet ne hotel
 • Transporti vajtje - ardhje
Please wait...