• Overview
  • Trip Includes
  • Trip Excludes
  • Booking
Vendosur në mes të peizazhit me kopshte, Aquis Capo di Corfu është i vendosur në Agios Petros, 2 km larg nga Lefkimi, në pjesën jugore të ishullit, në një shtrirje të madhe të plazhit. Standardet e hotelit janë të vendosura nga Aquis Hotels and Resorts në nivelin më të lartë të kategorisë së tij. Aquis Capo Di Corfu është rinovuar gjerësisht në përputhje me standardet e Aquis gjatë dimrit të vitit 2010. Hoteli ofron: 167 dhoma të sapo rinovuara plazh i mrekullueshëm kopshte me ngjyra, ideal për shëtitjet mbasdite Dhomat standarde janë të pajisura me ajër të kondicionuar, TV me satelit, telefon direkt*, internet wireless, mini frigorifer, tharëse flokësh dhe kasafortë*. Objektet e hotelit janë pishina me ndarje edhe për fëmijët, beachvolley, fusha tenisi. Klientët mund të shijojnë gatimet dhe pijet në restrorantet dhe baret e hotelit. *shërbime me pagesë shtesë
  • Akomodimi Ne Hotel
  •  Sherbimi Me Mengjes
  • Taksa E Turistit Paguhet Ne Hotel
  • Transporti vajtje - ardhje
Please wait...