• Overview
  • Trip Includes
  • Trip Excludes
  • Booking
Louis Zante Beach është i vendosur këndshëm në Laganas Bay, i njohur si zonë me breshka Kareta-Kareta. Ajo është e rrethuar nga kopshte të bukura dhe të gjera, të cilat mbulojnë një sipërfaqe prej 230 hektarë pyje që arrin në plazhin e artë të Laganas. Zakynthos është një nga ishujt më të bukur dhe piktoreske greke dhe Zante Beach Louis është me të vërtetë me vlera të pa zbuluar. Sa larg është plazhi më i afërt? Hoteli është i vendosur në plazh. Distanca nga Aeroporti Ky hotel ndodhet 6 km nga aeroporti Zante. Dhomat Dhoma dyshe, të gjitha të pajisura me telefon me dalje direkte, tharëse flokësh, frigorifer, ajër të kondicionuar, kuti të depozitave (në një pagesë), TV satelitor dhe banjo me dush dhe WC. ballkon private apo verande me pamje nga deti ose në brendësi. Ushqim & Pije Programi përbëhet nga AI mëngjes (07: 30-10: 00), dreka (12: 30-15: 00) dhe darka (18: 30-21: 30), të gjitha stil bufe, shërbehen në dy restorante (tipike Zakynthian ).Menutë për fëmijët,të  veçanta, janë gjithashtu në dispozicion. Gjatë ngrënies pije të përzgjedhura janë ofruar. Një shumëllojshmëri e snacks mund të gjenden gjatë gjithë ditës dhe në mbrëmje, pije alkoolike të prodhuara në vend dhe jo-alkoolike si birra, verë, pije e butë, uji, etj janë shërbyer në barin  kryesor (18: 00-24: 00), pishinë bar (10: 00-24: 00), dhe në të bar  plazhi (10: 00-18: 00). Sport & Argëtim Hoteli ka një zonë të bukur, pishina ndodhet pranë plazhit dhe të rrethuar nga kopshte të gjelbërta. Ka një pishinë për fëmijë pranë pishinës kryesore. Pa pagesë shtretërit dhe cadra ofrohen rreth pishinës dhe në plazh me një pagesë shtesë. Gjithashtu ka shumë aktivitete: Qendra Water-sport me scuba diving, canoe, rrëshqitje në ajër dhe anije me pedale. Në sportet e ujit janë me pagesë nën menaxhim të veçantë. Gjithashtu në dispozicion janë fusha tenisi, pingpong, volejboll, gjimnastikë basketboll, dhe një palestër të pajisur plotësisht.Ekipi animacion kompleton imazhin e një ditë të vërtetë hoteli turistik dhe natën me një program të plotë të animacionit që përfshin një shumëllojshmëri të aktiviteteve dhe konkurse origjinale. Fëmijët nga 4- 12 vjeç, mund të bashkohen-në mbikëqyrjen  mini-klub ku ka plot argëtim, plotë  aktivitete, konkurse dhe orë pafund e lojrave janë të garantuara nga ekipi ynë ndërkombëtar me animacione në baza ditore
  • Akomodimi ne hotel
  •  Sherbimi all inclcusive
  • Taksa e turistit paguhet ne hotel
  • Transporti vajtje - ardhje
Please wait...