• Overview
 • Trip Includes
 • Trip Excludes
 • Booking
Nje perzierje tradicionale dhe bashkekohore, Marrakech ju premton perjetimin e ndjesive te pakrahasueshme. Shëtisni nëpër Jemaa El Fna, pazaret me ngjyrat e tyre të ndritshme dhe aromat orientale, admironi pasurinë arkitekturore të Medinës duke vizituar një nga riadat e saj të shumta, pallate të vogla orientale të organizuara rreth një oborri qendror, ose të relaksoheni në Menara, një kopsht i madh me pishine, tipik i qyetit. Udhëtime në karroca të kuzhinuara, tarraca qe ofrojne pamje mahnitese, dhe aktivitete të tjera si ditën ashtu edhe natën, do ta bejne udhetimin tuaj ne Marrakech te paharrueshem. Duke qëndruar në LABRANDA Rose Aqua Parc në Marrakech (Hivernage), ju do të jeni hapa nga Palais des Congres dhe 11 minuta në këmbë nga Menara Mall. Ky hotel 4 yje është 2.1 mi (3.3 km) nga Jemaa el-Fnaa dhe 2.2 mi (3.5 km) nga Menara Gardens. . Hoteli ka 310 dhoma te pajisura me ajer te kondicionuar, minibar, televizor etj.
 • Fluturimi Tirane – Marrakech – Tirane
 • Bagazh dore
 • Akomodimi ne hotel per 7 nete
 • Sherbimi me mengjes
 • Viza hyrese
 • Siguracioni I shendetit ne udhetim
 • Transferta aeroport – hotel – aeroport
 • Drekat, Darkat, Pijet
Please wait...