• Overview
  • Trip Includes
  • Trip Excludes
  • Booking
Hoteli Kassandra Palace me 4 yje, gjendet në Kriopigi. Është ndërtuar në 1978-ën. Hoteli ndodhet në një distancë prej 80 km nga Selaniku dhe nga aeroporti ndërkombëtar i Selanikut, me pamje nga deti Egje dhe pranë fshatit Kriopigi dhe shtrihet në një zonë private me sipërfaqe 7 hektarë. Për mbi 30 vjet Kassandra Palace ka mikpritur klientë të të gjitha moshave dhe origjinave për pushimet e tyre familjare verore. Hapësira dhe komforti janë kryefjalët e shërbimit, ndërkohë që hoteli me 300 dhomat e tij te rinovuara në vitin 2009 është i rrethuar me kopshte të gjera me hyrje direkte në plazh. Me një larmi te madhe objektesh dhe aktivitetesh , që nga sportet ujore dhe deri në darkat a-la-carte, hoteli premton të sjellë pushime të paharrueshme për klientët. 300 dhomat komforte të hotelit jane te shpërndara në të gjithë resortin. Çdo dhomë ka një ballkon privat ose nje terracë me pamje nga deti Egje. Rinovimi eshte bere kohet e fundit dhe te gjitha dhomat tashme ofrojne nje comfort te jashteyakonshem, te cilat te sigurojne relaks dhe nje kenaqesi absolute! Koncepti Half Board - Mëngjesin dhe Darkën të përfshira. Gjithashtu Hoteli ofron: Shërbim I kompletuar pastrimi dhe mirëmbajtje dhomash Sistem zgjimi Pastrim dhome Zvendësim peshqirësh dhe çarçafësh
  • Akomodimi ne hotel
  • Sherbimi mengjesi dhe darke
  • Taksa e turistit paguhet ne hotel
  • Transporti vajtje - ardhje
Please wait...