• Overview
  • Trip Includes
  • Trip Excludes
  • Booking
Hoteli Kasandra Mare me 3 yje është i vendosur në një mjedis të qetë afër Nea Potidea, në një nga vëndet më të bukura në Halkidiki me reren e artë, me pamje nga deti Egje dhe me malin Olympos në orizont. Nga momenti që ju hyni tek Hotel Kasandra Mare, lobi elegant kryesor dhe mikpritja miqësore përmbushin të gjitha dëshirat e klientëve. Kopshtet me lule, pemët e pishave, ajri i freskët dhe dielli, krijojnë një atmosferë të përkryer për pushime. 72 dhomat e hotelit ofrojnë të gjitha komoditetet dhe shërbimet e një hoteli të katigorisë së tij. Dhomat janë të pajisura me ajër të kondicionuar, telefon, TV satelitor, radio, vaskë ose dush, tharëse flokësh, minibar dhe ballkon. Gjithashtu hoteli ofron: - restorant, bar, pool bar - pishinë, palestër, jacuzzi, hydromassage - shkëmbim valutor - lavanderi - mini market Koncepti : All Inclusive - Mëngjes, Drekë, Darkë
  • Akomodimi ne hotel
  • Sherbimi mengjesi dhe darke
  • Taksa e turistit paguhet ne hotel
  • Transporti vajtje - ardhje
Please wait...