• Overview
  • Trip Includes
  • Trip Excludes
  • Booking
Hoteli Ionian Princess është një hotel me 4 yje, i cili është ndërtuar në 1982. Rikonstruksioni është bërë në 2008. Hoteli ndodhët 37 km. larg Aeroportit “Ioannis Kapodistrias” të Korfuzit, në pjesën veriore të ishullit, në zonën e Aharavit. Të gjitha dhomat j’u sigurojnë pushime të qeta dhe rehatshme. - Dhomat Standarde: janë të pajisura me ajër të kondicionuar, telefon, muzik dhe sistem zgjimi, thrëse flokësh, televizor me antenë satelitore, minibar, kasafortë, dush, verandë ose ballkon. - Suita: Me një sipërfaqe prej 45 metër kartor konsistojnë në dy zona ( dhoma e fjetjes dhe salloni), 2 banjo; 1 nga ato është me Jacuzzi dhe e pajisur me ajër të kondicionuar, mini-kuzhine, 2 sete me televizion me paketë satelitore, Internet, telefon, muzik, sistem zgjimi, kasafortë, verandë ose ballkon, sherbim dhomë 18 orë në ditë. - Të gjitha dhomat janë me kuzhinë të pajisur, ajër të kondicionuar, muzik, sitem zgjimi, tharëse flokësh, antenë satelitore, minibar, kasafortë, dush, verandë.
  • Akomodimi ne hotel
  •  Sherbimi  mengjes dhe darke
 
  • Taksa e turistit paguhet ne hotel
  • Transporti vajtje - ardhje
Please wait...