• Overview
  • Trip Includes
  • Trip Excludes
  • Booking
Punta Cana është e famshme për plazhet e saj, hotelet luksoze dhe golfin e mrekullueshëm. E vendosur në bregun lindor të Republikës Dominikane, Punta Cana u ofron turisteve pamje piktoreske te plazheve,  sporte te ndryshme ujore si dhe nje ambient familjar ku ju do te ndiheni si ne shtepi.  Në Punta Cana, ju mund të gjeni vendin e përsosur për pushimet e ëndrrave tuaja. IBEROSTAR PUNTA CANA ALL INCLUSIVE është 3.8 mi (6.2 km) nga Hard Rock Golf Club në Cana Bay dhe 7.6 mi (12.2 km) nga plazhi Bavaro.  Ndjehuni si ne shtepi ne 427 dhomat e hotelit te pajisura me ajer te kondicionuar, minibar, frigorifer, televizor etj. Relaksohuni ne qendren e SPA, e cila ofron masazhe, trajtime te trupit dhe fytyrës. Pervec plazhit privat resorti ofron dhe 3 pishina ku ju mund te relaksoheni. Shijoni ushqimet e detit ne restorant La Cana, I cili eshte nje nga 9 restorantet e resortit. Sherbimi maksimal do tju bej te ktheheni perseri ne Punta Cana.
  • Fluturimi Tirane – Punta Cana – Tirane
  • Bagazh I plote
  • Transferta aeroport – hotel – aeroport
  • Akomodimi ne hotel per 7 nete
  • Sherbimi all inclusive
  • Siguracioni I shendetit ne udhetim
Please wait...