• Overview
 • Trip Includes
 • Trip Excludes
 • Booking
Në Holiday Island Resort & Spa, ritmi i ecjes së kohës ngadalëson. Deti i kristaltë dhe brigjet me rërë të paprekura të natyrës, ftojnë pushuesit në një prej parajsave të fundit të pa prishura të botës. Jepuni formë pushimeve tuaja të ëndrrave në këtë hotel të Maldiveve , ku bukuria e origjinale, shërbimi i personalizuar dhe privilegjet e jetës moderne kanë formuar një tërheqje joshëse të pashembullt. Eksploroni thesaret nënujore të një prej destinacioneve të para të botës për zhytjet nënujore. Konsumoni një koktej në tarracën tuaj private ndërkohë që shijoni perëndimin e diellit nën horizont. Ose thjesht qëndroni në rërën e bardhë koral dhe merrni rreze nga dielli.
 • Fluturimi Tirane - Male - Tirane me Turkish Airlines
 • Bagazh i plote
 • Transferta aeroport -resort - aeroport
 • Akomodimi ne hotel per 7 net
 • Sherbimi me mengjes, dreke dhe darke
 • Diten e fundit tur ne Male me guide vendase
 • Asistenca e agjensise
 • Siguracioni I shendetit ne udhetim
 • Pijet
Please wait...