• Overview
 • Trip Includes
 • Trip Excludes
 • Booking
Grecotel Eva Palace ështe i pozicjonuar në qyetin Kommeno të Korfuzit dhe ofron nje plazh privat. Është i vlerësuar me 5 yje, dhe përmban  225 dhoma të mobiluara në nje stil mesdhetar si dhe një pishinë mahnitëse  me pool bar. Hoteli është i pozicjonuar vetëm 150 metra nga plazhi dhe ofron një pamje panoramike te detit Jone dhe qytetit te Korfuzit.Elixir Rooftop Love Spa ofron dhoma masazhi , sauna, palestër gjithashtu edhe aktvitete te ndryshme. Qyteti Korfuzit ndodhet vetem 13km larg hotelit. Dhomat janë të pajisura me:
 •  LCD TV Satelitorë
 •  Minibar
 •  Ballkon
 •  Tharëse flokësh
 • Kasafortë elektronike
 •  Mini Wi-Fi
 • A/C
*Dhomat pastrohen përditë, carcafët dhe peshqirët ndërrohen 3 herë në javë. Brenda kompleksit të Hotelit:
 • Pishinë të jashtme
 • Kopësht
 • Restorant kryesor
 • Restorant A la carte
 •  Snack Bar
 • Bar Lounge
 • Fitness Center
 • Sauna, Water Sports
 • Fushë Tenisi
 • Spa dhe Wellnes center
 • Shërbime Lavanderie (me pagesë)
 • Dyqane(me pagesë)
 • Babysitting (me pagesë)
 • Shërbime per fëmijë
 • Bicikleta me qera
 • Akomodimi ne hotel
 •  Sherbimi  mengjes dhe darke
 • Taksa e turistit paguhet ne hotel
 • Transporti vajtje - ardhje
Please wait...