• Overview
 • Trip Includes
 • Trip Excludes
 • Booking
Hoteli me tre yje Forest Park ndodhet 1.5 km nga fshati Kriopigi, ne një nga zonat më të qeta, me plazhin e vlersuar me flamur blu për pastertinë e tij nga Bashkimi Europian. Vetëm 200 m larg nga deti i kaltër dhe i qartë, ky hotel është një vënd i përshtatshëm për tu relaksuar me një territor të gjelbër dhe  me një pishinë e kopsht të bukur që ju ofrojnë pamje të mrekullueshme të pyllit. Hoteli Forest Park ka 52 dhoma të cilat ofrojnë : Ajër të kondicionuar - frigorifer - dush - tharëse flokesh - ballkon Hoteli gjithashtu ofron:
 • Ashensor
 • Bar, restorant, pool bar
 • Pishinë, pishinë për fëmijë
 • Internet
 • Minimarket
 • Parking
Koncepti : Half Board - Gjysëm pensioni - Mëngjesi dhe Darka ofrohen
 • Akomodimi ne hotel
 • Sherbimi mengjesi dhe darke
 • Taksa e turistit paguhet ne hotel
 • Transporti vajtje - ardhje
Please wait...