• Overview
  • Trip Includes
  • Trip Excludes
  • Booking
Vendndodhja : Hotel Crystal Hotels Kemer ndodhet ne vije te pare me detin vetem ne Beldibi - Kemer, 35 km larg nga aeroporti internacional i Antalias dhe 25 km nga qendra e ketij qyteti. Rreth hotelit : Hoteli ka gjithsej 513 dhoma, 1235 krevate nga te cilat 427 jane dhoma Standarte. 16 Ddhoma Superiore, 61 Dhoma Familjare, 4 Pasha Suites, 4 Suite, 1 King Suite. Te gjitha dhomat jane te paisura me tapet, ajer te kondicionuar qendror, Tv me satelit, mini bar, kasaforte, telefon me dalje direkte, internet ( me kerkese )Te gjitha dhomat jane me ballkon, 26 prej tyre kane tarace dhe 68 kane pamje nga deti. Restorante dhe Bare : Hoteli sherben per 24 ore ushqim dhe pije Ne restorantin qendror sherbehen,: mengjesi, dreka dhe darka. Femijet kane restorantin e tyre. 3 restorante a la carte jane ne sherbimin tuaj si: turk , meksikan si dhe Italian. Femijet nen 7 vjec nuk lejohen ne restorantet a la carte. Miqte mund te shijojne pijet internacionale te sherbyera ne hollin e hotelit, disko, kafe turke, vital bar, Caretta Bar si dhe Lagoon Bar. Minibaret ne dhoma furnizohen cdo dite. Aktivitete dhe sherbime : Hoteli ka 1 pishine te hapur, akuapark, 3 Fusha tenisi, fitness, ping pong, volejboll, basketboll, mini golf, banjo turke, lojrat ne uje si Water ski, Jet Ski, parasailing, banana, ringo etj me pagese Per femije : Femijet kane pishinen e tyre se bashku me aqua park, gjithashtu mini club eshte ne sherbim te tyre per femijete moshes 04 – 12 vjec. Femijet 13 – 16 vjec kane junior club me kendin e lojrave. Sherbime dhe aktivitete me pagese: SPA qender trajtimi, SPA pool, masazhi, doktor, parukeria, 2-track bowling, bilardo, lojrat kompjuterike, lavanteria, fotografi, banan, xhiro me parachute, ski ne det, mesim per zhytje, telefon, fax, fushat e tenisit me drita ndezur, pijet e importuara.
  • Fluturimi vajtje ardhje
  • Transferta vajtje ardhje
  • Akomodimi ne hotel
  • Sherbimi all inclusive
  • Asistenca e agjensise
  • Siguracioni i shendetit ne udhetim
Please wait...