• Overview
  • Trip Includes
  • Trip Excludes
  • Booking
Vendndodhja: Hotel Crystal Hotels Kemer ndodhet JO ne vije te pare me detin ( kopshti i kemerit perpara ) vetem 45 km nga qyteti i antalyas, 55 km nga Aeroporti i Antalyas, ne qender te Kemerit, me plazh te perbere me guralece dhe rere. Akomodimi: Hoteli ka gjithsej 356 dhoma, nga te cilat 356 rooms: 309 jane dhoma standarte (27 m2, max 3 pers), 41 dhoma familjare (40 m2, max 4 pers), 3 Pasha Suita (55m2, max 4+1 pers), 3 Sultan Suites (75 m2, max 6 pers). Te gjitha dhomat jane te paisura me tapet, ajer te kondicionuar qendror, Tv me satelit, mini bar, kasaforte, telefon me dalje direkte, wireless internet (me kerkese). Restorante dhe Bare : Hoteli sherben per 24 ore ushqim dhe pije Ne restorantin qendror sherbehen: mengjesi, dreka dhe darka. Femijet kane restorantin e tyre. 3 restorante a la carte jane ne sherbimin tuaj si: turk , meksikan si dhe Italian. Femijet nen 7 vjeç nuk lejohen ne restorantet a la carte Miqte mund te shijojne pijet internacionale te sherbyera ne hollin e hotelit, disko, kafe turke, vital bar, Caretta Bar si dhe Lagoon Bar Minibaret ne dhoma furnizohen çdo dite. Aktivitete dhe sherbime: 3 Fusha tenisi, fitness, ping pong, volejboll, basketboll, mini golf, banjo turke, lojrat ne uje si Water ski, Jet Ski, parasailing, banana, ringo etj me pagese. Sherbime dhe aktivitete me pagese: SPA qender trajtimi, SPA pool, masazhi, doktor, parukeria, 2-track bowling, bilardo, lojrat kompjuterike, lavanteria, fotografi, banana, xhiro me parashute, ski ne det, mesim per zhytje, telefon, fax, fushat e tenisit me drita ndezur, pijet e importuara. Per femije: Femijet kane pishinen e tyre se bashku me aqua park, gjithashtu mini club eshte ne sherbim te tyre per femijete moshes 04 – 12 vjec. Femijet 13 – 16 vjec kane junior club me kendin e lojrave.
  • Fluturimi vajtje ardhje
  • Transferta vajtje ardhje
  • Akomodimi ne hotel
  • Sherbimi all inclusive
  • Asistenca e agjensise
  • Siguracioni i shendetit ne udhetim
Please wait...