• Overview
 • Trip Includes
 • Trip Excludes
 • Booking
Cronwell Resort Sermilia është e vendosur në bregdetin e mrekullueshëm të Egjeut, në një vend piktoresk të quajtur Psakoudia që ndodhet në rrethin e dytë të gadishullit të Halkidhikisë – Sinthonia. Largësia ndërmjet hotelit dhe aeroportit ndërkombëtar “Macedonia “ Selanik ështe vetëm 75 km larg. Cronwell Resort Sermilia ka dy restorante (njëri është me pamje nga deti ), disa bare, qëndra e spa-së me xhakuzi, një pishine e jashtme,librari e pasur etj. Kompleksi i hotelit ka rreth 102 dhoma të rehatshme, moderne dhe të rikonstruktuara. Hoteli ofron për të gjithë pushuesit: Wi-fi falas, mëngjesin dhe darkën, pishine e jashtme, Spa dhe xhakuzi, restorant kryesor dhe restorant në tarrace, librari, plazh me rërë, ambjent për fëmijët, animacione për të rritur dhe fëmije ,aktivitete sportive ( programet e animacionit, pishinat, udhëtimet me anije, tenis, volejboll në plazh etj. Baret dhe Restorantet: Restoranti kryesor:  shërben mëngjes, drekë dhe darkë. Bar-restorant Roof garden -  jep  kënaqësi për të shijuar pamjen panoramike të detit dhe zonës përreth. Shërbehet kryesisht ushqim tradicional dhe pije tradicionale. Lobi bar -shërben pije alkolike, lëngje frutash, caj, kafe dhe ëmbëlsira. Bari në pishinë: Shërben pije të ngrohta,të freskëta, të buta dhe të forta për gjithë pushuesit duke shijuar pamjen panoramike të detit dhe pishinës. Shërbimet: Vakte dhe ushqime të ofruara:
 • Mëngjes dhe darkë e përfshirë
Plazhe:
 • Plazh ranor
 • Plazh Privat
Distancat nga:
 • Aeroporti: 75 km
Aktivitetet:
 • Zhytje
 • Ski në uji.
 • Ekskursione të organizuara
 • Lundrime
 • Varkë Kajak me qera
Facilitetet që ofron
 • Pishinë e jashtm
 • Sauna
 • Sallë interneti
 • Restorant
 • Dhoma pa duhan
 • Pastrim kimik
 • Bar
 • Salle televizori
 • Numri i sallave të takimit: 1
 • Qender trajtimi & SPA
 • Sherbim dhome 24 orë
 • Shezlonge dhe çadra në pishinë,plazh
 • Bar në pishinë
 • Parking pa pagesë
 • Wi-Fi falas
 • Kënd lojrash për femijë
 • Amfiteater
Dhomat janë të pajisura me:
 • Tv
 • Telefon
 • Kasafortë
 • Ajër i kondicionuar
 • Minibar
 • Tharëse flokësh
 • Tualet
 • Wi-Fi falas
 • Akomodimi ne hotel
 • Sherbimi mengjesi dhe darke
 • Taksa e turistit paguhet ne hotel
 • Transporti vajtje - ardhje
Please wait...