• Overview
 • Trip Includes
 • Trip Excludes
 • Booking
Hoteli përmban gjithçka për pushime fantastike për familjarët. Cronwell Platamon Resort është e vendosur mbi bregdetin e artë të detit Egje në qytetin piktoresk Platamonas. Kërkon vetëm një orë e gjysmë kohë për të shkuar në Selanik. Vendi është unik: një kombinim harmonik të zonës malore me bregdet magjepsës. Lagjia ideale për të parë malin Olimp dhe kalajën antike të shekullit të 12 Platamon e bënë të jetë jo vetëm hotel tipik afër plazhit por një qendër historike! Cronwell Platamon Resort është ndërtuar posaçerisht për pushime familjare. Shërbimi është ULTRA-ALL INCLUSIVE me akomodim falas për deri në dy femijë në dhomë. Ketu do të gjeni vendin ideal për zbavitjen e femijëve dhe pushim të qetë për prindërit. Hotelierët të kualifikuar të hotelit e kanë ndarë atë në dy zona: për femijë dhe për te rritur. Infrastruktura e femijëve është vendosur në vend të veçuar nga pushuesit e tjerë. Të rriturit mund të shijojnë zonën e tyre me pishinë dhe bar, qendër SPA, klub nate dhe tavernë. Cronwell Platamon Resort është gjasht hektakra: zona e parkut, kopshte, atraksione ujore dhe peisazhe mbresëlënëse. Mund të ndjeni atmosferën e hotelit: diell, det, zbavitje dhe mikpritje! Hoteli ofron të merrni pjesë ne qendrën e SPA-së, në palestër, qendrën e zbavitjes, dhe kalajën e femijëve. Nuk keni pse të mendoni për pushimet e femijëve në avancë - të gjithë mund të gjejnë hapësirën e tyre për zbavitje në hotel, sidomos pushuesit e vegjël! Parku me zbavitje ujore - Splash Park - është krijuar për këta pushuesit e vegjël. Splash Park do t'ju kenaq me mbi 40 atraksione ujore - qendra e zbavitjes për femijë dhe të rritur! Më Shume Detaje: Kapacitete të dhomave:
 • Tharëse flokësh
 • Ajër të kondicionuar
 • Ballkan/tarracë
 • Robdishan dhe shapka
 • Frigorifer të vogël
 • Kasafortë
 • Telefon
 • Tualet
 • Televizor satelitor
 • Mini-bar (e rimbushur çdo ditë)
 • Kapacitete të hotelit:
 • Restorant, me menu për femijë
 • Qendër SPA-je, me pishinë të brendshme dhe palestër (falas nga ora 14:00 deri në 18.00)
 • Bar plazhi, bar lobi, bar Splash Park
 • Shërbime animacioni
 • Shezllonge, peshqira, pajisje sporti për sporte plazhi
Hoteli është ULTRA ALL-INCLUSIVE deri në orën 23.00, me pije joalkolike dhe pije me pak alkol (birrë, verë).
 • Akomodimi ne hotel
 • Sherbimi mengjesi dhe darke
 • Taksa e turistit paguhet ne hotel
 • Transporti vajtje - ardhje
Please wait...