• Overview
  • Trip Includes
  • Trip Excludes
  • Booking
Cosmopolitan Hotel 4-yje & Spa është e vendosur 200 m nga plazhi me rërë të Paralia Katerinis në Pieria. Ajo ofron pishinë të brendshme dhe te jashtme, një restorant gustator dhe qasje të lirë në objektet e spa. Dhoma me ajër të kondicionuar në Hotel Cosmopolitan & Spa janë të dekoruara me shije dhe  me perde të varura dhe divan. Mund të keni një kuti depozitimit të sigurisë, Wi-Fi falas dhe një TV LCD satelitor. Banjot moderne kanë një dush hydromassage ose vaskë. Hoteli ofron mëngjes tip bufe ndërsa restoranti përgatit  ushqim deti dhe specialitete të tjera. Në mbrëmje, mysafirët mund të kenë kokteje në bar pishinë. Stafi në SPA mund të ofrojnë masazhet apo trajtime bukurie zbutës. Pishinë shtëpie është e nxehtë, ka edhe sauna dhe një qendër palestre. Bregdeti është një vendpushim i gjallë me shumë bare dhe gjithashtu përmban një port për anije ankorim. Qyteti Katerini është 8 km larg dhe vendi arkeologjik i Dion është 14 km. Kjo është pjesë e preferuar e bregdetit Katerini për mysafirët  tanë, në bazë të shqyrtimeve të pavarura.
  • Akomodimi ne hotel
  • Sherbimi mengjesi dhe darke
  • Taksa e turistit paguhet ne hotel
  • Transporti vajtje - ardhje
Please wait...