• Overview
  • Trip Includes
  • Trip Excludes
  • Booking
Century Resort Apartments me 4 yje, ofron akomodim në një atmosferë ku kombinohet relaksi me ambjentet natyrore me gjelbërim. Akomodimi përbëhet nga 82 vila luksoze, apartamente, dhe studio që kanë pamje nga deti, pishinat apo kopshti.Resorti njihet për ambjentet të një klasi të lartë me tre hektarët e tij me kopshte. Dhomat janë të pajisura me ajër të kondicionuar individual, banjo private me dush, tharëse flokësh, telefon direkt, TV me satelit, internet, kuzhinë e vogël, frigorifer si dhe ballkon ose tarracë. Më Shume Detaje: Koncepti "Bed and Breakfast" Mëngjesi dhe akomodimi të përfshira.
  • Akomodimi ne hotel
  •  Sherbimi  me mengjes
  • Taksa e turistit paguhet ne hotel
  • Transporti vajtje - ardhje
Please wait...