• Overview
  • Trip Includes
  • Trip Excludes
  • Booking
Punta Cana është e famshme për plazhet e saj, hotelet luksoze dhe golfin e mrekullueshëm. E vendosur në bregun lindor të Republikës Dominikane, Punta Cana u ofron turisteve pamje piktoreske te plazheve,  sporte te ndryshme ujore si dhe nje ambient familjar ku ju do te ndiheni si ne shtepi.  Në Punta Cana, ju mund të gjeni vendin e përsosur për pushimet e ëndrrave tuaja. Duke qëndruar  në Ocean Blue & Sand Beach Resort - All Inclusive në Punta Cana do te keni pushimet e deshiruara. Ky resort ka 708 dhoma me ajer te kondicionuar ku secila prej tyre ka ballkon dhe jane te pajisura me te gjitha facilitetet. Perkedheleni veten tuaj me  një vizitë në qendren e SPA, e cila ofron masazhe, trajtime te trupit dhe fytyrës. Pas një dite në plazh privat, ju mund të shijoni facilitate të tjera rekreative duke përfshirë një kazino dhe një klub nate.  Te gjithe keto komponente do I bejne pushimet tuaja ne OCEAN BLUE & SAND BEACH RESORT te paharrueshme.
  • Fluturimi Tirane – Punta Cana – Tirane
  • Bagazh I plote
  • Transferta aeroport – hotel – aeroport
  • Akomodimi ne hotel per 7 nete
  • Sherbimi all inclusive
  • Siguracioni I shendetit ne udhetim
Please wait...