• Overview
  • Trip Includes
  • Trip Excludes
  • Booking
Punta Cana është e famshme për plazhet e saj, hotelet luksoze dhe golfin e mrekullueshëm. E vendosur në bregun lindor të Republikës Dominikane, Punta Cana u ofron turisteve pamje piktoreske te plazheve,  sporte te ndryshme ujore si dhe nje ambient familjar ku ju do te ndiheni si ne shtepi.  Në Punta Cana, ju mund të gjeni vendin e përsosur për pushimet e ëndrrave tuaja. CARIBE CLUB PRINCESS BEACH RESORT & SPA është 4.4 mi (7.1 km) nga Hard Rock Golf Club në Cana Bay dhe 7.6 mi (12.3 km) nga plazhi Bavaro.  Ndjehuni si ne shtepi ne 355 dhomat e hotelit te pajisura me ajer te kondicionuar, minibar, frigorifer, televizor etj. Perkedheleni veten tuaj me  një vizitë në qendren e SPA, e cila ofron masazhe, trajtime te trupit dhe fytyrës.
  • Fluturimi Tirane – Punta Cana – Tirane
  • Bagazh I plote
  • Akomodimi ne hotel per 7 nete
  • Sherbimi all inclusive
  • Siguracioni I shendetit ne udhetim
  • Transferta aeroport – hotel – aeroport
Please wait...