• Overview
  • Trip Includes
  • Trip Excludes
  • Booking
Vendndodhja: Hotel Calista ndodhet vetem 4 km larg nga qendra e Belekut dhe 27 km nga Aeroporti i Antalyas. Informacion per dhomat: Hoteli ka ne perberje 414 dhoma standarte, 94 dhoma Connection, 6 Dhoma per personat me aftesi te kufizuara, 18 Suita, 63 dhoma Familjare, 2 Suita Presidenciale si dhe 1 King Suite. Te gjitha dhomat jane te paisuara me: Ajer te Kondicionuar, Tv me kanale satelitore, Kasaforte sigurie dixhitale, Mini bar, Telefon me linje direkte internacionale, Tharese flokesh, Tualet me dush dhe te gjithe aksesoret e nevojshem. Restorantet dhe Baret: Bellum Restaurant - restoratni qendror Buffet per mengjezin, dreken dhe darken The Garden Restaurtant - keni mundesi te shijoni Snacks dhe Sallatra te ndryshme Elegance - restorant me specialitete te kuzhines Internacionale Sakura - serviren ushqime te kuzhinave Far-East Timo - mund te shijoni gatime te kuzhines Italiane Turca - ofrohen ushqime te kuzhines Tradicionale Turke More - keni mundesi te provoni prodhime te frekseta Deti dhe Peshku La Carne - serviren specialitete te Amerikes se Jugut Turca Pool Snack - ofrohen Snacks dhe varietet Sallatrash Barbeque - mund te provoni ushqime te shijshme te gatuara ne Barbeque Cilingir Sofrasi - serviren ushqime te kuzhines Turke Cafe Calista - bari kryesor, ku pervec pijeve te shumllojshme ofrohen edhe Pasta, Kafe dhe Caj Gjithashtu hoteli ka edhe disa bare : White bar, Black bar, Cool bar, Blue bar, Deep bar, Bowl bar, The Jazz bar, Brezza bar. Aktivitete: 5 Fusha Tenisi te ndertuara sipas standarteve internacionale, Pishine me uje te ngrohte, Fitness center, Ping-pong, Voleyboll, Basketboll, Futboll, Disko, Lojra sportive ne det. Programe te ndryshme ofrohen per miqte e vegjel nga mosha 04 deri ne 14 vjec. Doktor, Qender trajtimi per trupin dhe fytyren, Masazh, Parukeri, Telefon dhe Fax, Lavanderi, Mesime tenisi, Programe dhe Aktivitete gjate dites, Show dhe Spektakel ne mbremje, Salla per Takime dhe Konferenca, Bowling, Boccia me sfera, Aerobi dhe Gjimnastike, SPA center, Masazh, Banjo me avull. Sherbimet Ekstra: Sherbimi ne dhome, parukeridhome lojrash, telefon & fax, lavanteri, pastrim kimik, doktor, dyqane, te gjithe sportet ne uje, mesim tenisi, golf.
  • Fluturimi vajtje ardhje
  • Transferta vajtje ardhje
  • Akomodimi ne hotel
  • Sherbimi all inclusive
  • Asistenca e agjensise
  • Siguracioni i shendetit ne udhetim
Please wait...