• Overview
 • Trip Includes
 • Trip Excludes
 • Booking
Olympian Bay është një hotel me 4 yje dhe shtëpi njëkatëshe, në një plazh me rërë të artë të jashtëzakonshme me ujërat kristal të qarta. Eshtë i shtrirë mbi kopshte të harlisur në këmbët e Malit Olimp. Ofron shërbimet e një Resorti të organizuar në mënyrë të shkëlqyeshme, duke theksuar argëtimin për të gjitha moshat, Restorante dhe bare të standardeve shumë të larta dhe një numër i pasur i objekteve sportive. Të gjitha dhomat janë në një kopsht të sigurt dhe të mirë-mbajtur me pemët e gjata, lule, lëndinë dhe pishina. Ka qasje të drejtpërdrejtë në det nëpër kopsht dhe një pamje të jashtëzakonshme të Detit Egje apo Malit Olimp. Hoteli ofron : Një ndërtesë me katër kate dhe 124 dhoma Shtatë bungalow me një total 140 dhomash Në dhoma ofrohen:
 • Ajër i Kondicionuar
 • TV Satelitor
 • Telefon
 • Mini bar
 • Kasafortë - pa pagesë
 • Vaskë ose Dush
 • Tharëse Flokësh
 • Personi i tretë i rritur në krevat portativ
 • Hoteli ofron shëbimet e mëposhtme :
 • Recepsion 24 - orë
 • Parking pa pagesë
 • Çadrat ne Pishine dhe Plazh pa pagese
 • 2 Pishina të jashtme dhe një për fëmijë
 • Kënd lojrash
 • Mini Club
 • Animacion gjatë ditës dhe pasdites
 • Doktor(me pagesë)
 • Internet pa pagesë në ambientet e Hotelit
 • Katër restorante dhe 3 bare
 • Salle Konferencash
 • Dhomë interneti dhe lojrash
 • Ping Pong
 • 4 Fusha tenisi
 • Water Polo
 • Shezllonget dhe çadrat në pishinë dhe në plazh - pa pagesë
 • 24-hour security
 • Transportim valixhesh
 • Mini Market
 • Dyqane
Koncepti : All Inclusive  - Mëngjes, Drekë, Darkë,  pije freskuese me rubinet, verë dhe birrë me rubinet.
 • Akomodimi ne hotel
 • Sherbimi mengjesi dhe darke
 • Taksa e turistit paguhet ne hotel
 • Transporti vajtje - ardhje
Please wait...