• Overview
  • Trip Includes
  • Trip Excludes
  • Booking
Zante Park ofron një mjedis elegant & pajisje moderne, atmosferë të relaksuar & inovacione. Ai është i afërt me të gjitha lehtësitë, vetëm pesë minuta në këmbë në qëndrën kryesore e turistike, ku mund të gjeni taverna tradicionale, dyqane dhe gjallerisë së jetës së natës. Sa larg është plazhi më i afërt? Ky hotel është i vendosur 300m nga plazhi. Distanca nga Aeroporti. Ky hotel është i vendosur 3 km nga aeroporti. Dhomat Elegant, sigurojnë strehim dhoma te bollshme për deri në 4 të ftuar  pasi ka një krevat dopio dhe dy shtretër të vetme (në dhoma familjare). Çdo dhomë ka lehtësitë e mëposhtme: - banjo private, telefon me dalje direkte, mini bar / frigorifer , tharëse flokësh, TV satelitor dhe ajer  te kondicionuar  të kontrolluar, port e të dhënave për qasje në Internet. Ushqim & Pije Programi përbëhet nga  mëngjesi (07: 30-10: 00), dreka (12: 30-14: 00) dhe darka (19: 30-21: 30), të gjithë stilin, shërbehet në restorantin kryesor. Snacks janë në dispozicion  mes orës 10:00 dhe 18:00 në bar pishinë, si dhe sanduiçe të ftohtë në barin kryesor pas 21:30. Fëmijët mund të kenë akullore nga 10: 00-18: 00 & 19: 30-21: 30 të prodhuara në vend. Pijet alkoolike dhe jo-alkoolike si çaj, kafe, çokollatë, qumësht, ujë, sode, cola, portokalli, limonadë, lëngje, vishnje, verë, uzo, birrë, raki, xhin, uiski, vodka, rum, tequila, kokteje.Disa  shërbehen nga 10: 00-23: 00 në pishinë bar (10: 00-18 : 30) dhe bari kryesor (17; 30-23: 00). Sport & Argëtim Objektet sportive në hotel përfshijnë dhomë palestre, pishinë të hapur , lojë bilardo dhe pingpong. Sauna dhe të gjitha mjetet e  konsumit pas orës 23:00 janë në dispozicion në një pagesë.
  • Akomodimi ne hotel
  •  Sherbimi all inclusive
  • Taksa e turistit paguhet ne hotel
  • Transporti vajtje - ardhje
Please wait...