• Overview
 • Trip Includes
 • Trip Excludes
 • Booking
Kurrë më parë nuk keni shijuar luksin, elegancën dhe komoditetin modern dhe bashkëkohor në mënyrën më harmonike dhe me peisazhin madhështor në Sithonia. Athena Pallas Village Resort është një nga hotelet e Acrotel Group dhe është  e marrë nga një fantazi. Shumë afër Selanikut dhe lehtësisht e arritshme nga Athina, ajo kombinon pamjen fantastike të peisazhit të harlisur në Sithonia me ujërat kristal të qarta ne Gjirin e Toroneos, dhe siguron një strehim luksoz, duke respektuar në mënyrë rigoroze parimet e mikpritjes së njohur greke. Kjo është një zgjedhje ideale për çifte, grupe dhe familjet, dhe mund të kënaqë të ftuarit më kerkues me pajisjet moderne, të rehatshme dhe dhomat me stil , apartamente dhe shtëpi luksoze ndërtuar me gure. Miqtë tanë të vegjël kanë prioritetin e tyre, pasi mini klubi , sheshi i lojërave dhe aktivitetet krijuese ofrojnë momente gëzimi dhe relaksimi. Një qendër Spa ofron momente unike relaksimi, një plazh privat, katër pishina (njëra prej të cilave është në ambiente të mbyllura dhe të nxehta), tre restorante dhe gjashtë snack bar, premtojnë momente të paharrueshme. Athena Pallas Village Resort është edhe një zgjedhje e garantuar nëse doni të organizoni diten tuaj të dasmës, duke siguruar përfitime ekskluzive për ngjarje të tillë unike. Nuk mbeten pas dhe dhomat e konferencave profesionale dhe ultramoderne. Shërbimet:
 •  Ndihma emergjente mjekësore
 •  Minimarket & Gift Shop
 •  Restorante 6
 • Mini Kids Club / Babysitting
 • Qendra Aktiviteti me dy korsi bowling, bilardo tavolina dhe kinema (Cinepolis)
 •  Free Wi-Fi Internet
 • Salla konferencash (kapacitet 500 njerëz)
 • Baby cot / karrige për Fëmijët
 • Pa pagesë shezllon dhe çadra dielli në pishinë
 • Makinë, motor dhe biçikletë me qira
 • Fushë tenisi me ndriçim
 • Kurs Mini-golf
 • Qendra Spa shëndetësore me sauna, Jacuzzi, dhomë me diell dhe trajtimet masazh
 • Palestër
 • Pishinë e brendshme
 • Shuttle bus
 • Koncepti Gjysëm Pensioni - Shërbehen Mëngjesi dhe darka
 • Shtesë për All Inclusive.
 • Akomodimi ne hotel
 • Sherbimi mengjesi dhe darke
 • Taksa e turistit paguhet ne hotel
 • Transporti vajtje - ardhje
Please wait...