• Overview
 • Trip Includes
 • Trip Excludes
 • Booking
Aristoteles me 4 yje, është ndërtuar në formën e një amfiteatri dhe ndodhet 50 metra larg plazhit në zonën e Ouranoupoli Halkidiki. Zona njihet për atraksione të shumta turistike për të gjithë pushuesit. Vlen të përmenden Muzeu Bizantin dhe dyqanet e dhuratave artistike. Hoteli konsiston ne 235 dhoma të gjitha të pajisura me ballkon me pamje nga deti, ajër të kondicionuar, telefon, TV me satelit, banjo me dush ose me vaskë, tharëse flokësh dhe frigorifer. Aktivitetet që mund të kryhen në hotel janë: - Basketboll; - Shah; - Tenis; - Pishinë; Objektet e Aristoteles përfshijnë qëndrën Spa, restorantin, tavernën, bar pishinën, me sip 500 m2, pishinën me ujë të ngrohtë, pishinën e fëmijevë, qëndrën e fitnessit,fushën e tenisit, fushën e beach volley dhe shërbimet e sporteve ujore. Koncepti Half Board - Mëngjesin dhe Darkën të përfshira. Gjithashtu Hoteli ofron:
 • Kënd Interneti
 • Shërbime zyre (fotokopje, fax)
 • Staf që komunikon në disa gjuhë të huaja
 • System zgjimi
 • Frigorifer
 • Akomodimi ne hotel
 • Sherbimi mengjesi dhe darke
 • Taksa e turistit paguhet ne hotel
 • Transporti vajtje - ardhje
Please wait...