• Overview
 • Trip Includes
 • Trip Excludes
 • Booking
I vendosur pranë Nea Skionit, Anastasia Resort & Spa është një pronë në buzë të detit të cilit i bashkohen një pishinë e madhe, një qendër Mirëqenieje, një restorant , dhe një bar në pishinë. Hoteli ofron strehim me shije me Wi-Fi të lirë me dhoma me pamje nga deti ose nga mali. Dhomat tek Anastasia Resort ofrojnë një dekor klasik me tualetin e kompletuar si  dhe tharëse flokësh. Dhomat janë të pajisua me ajër të kondicionuar, TV satelitor,  kasafortë dhe minibar. Ushqimi grek si dhe ai ndërkombëtar  shërbehen në mënyrë moderne në sallen e ngrënies ose në tarracë me pamje nga pishina. Bari buzë pishinës është ideal për të shijuar një pije freskuese ose një koktejl në mbrëmje. Mysafirët mund të pushojnë në saunë ose në hamam por edhe mund të përkëdhelin veten me një sesion masazhi. Një fushë tenisi dhe palestër janë gjithashtu në dispozicion për klientët më aktivë. Pajisjet në dhoma :
 • Ajër të kondicionuar
 • Shërbim i përditshëm
 • Telefon
 • Flat Screen TV
 • tharëse flokësh
 • Mini bar
 • Ballkon privat
 • Kasafortë
 • Wi-Fi Internet Access (pa pagesë)
Shërbimet që ofrohen në hotel :
 • Recepsion 24 orë
 • Restorante dhe Bare
 • Çadra , shezllon dhe peshqirë në pishinë dhe në det
 • Pishinë të brendshme, pishinë të jashtme, pishinë për fëmijë
 • Sallon Bukurie
 • Sauna, hamam, masazh, Palestër
 • Mini Club pë Fëmijë
 • Lavanderi - Hekurosje
 • Parking
Koncepti : Half Board - Shërbehen mëngjesi dhe darka
 • Akomodimi ne hotel
 • Sherbimi mengjesi dhe darke
 • Taksa e turistit paguhet ne hotel
 • Transporti vajtje - ardhje
Please wait...