• Overview
 • Trip Includes
 • Trip Excludes
 • Booking
Ammon Zeus me 4 yje, është një ndër hotelet e para të ndërtuara në Halkidiki dhe shtrihet saktësisht në një vënd ku më përpara ishte shtëpia e manastirit rus Athos. Hoteli gjendet ne periferi të Kallitheas që është prefektura e Halkidikisë. Hoteli ofron 126 dhoma nga të cilat 14 dhomat familjare janë të pajisura potësisht me të gjitha objektet e nevojshme. Nga ballkonet e gjera klientët mund të shijojnë panoramat e papërsëritshme të Egjeut dhe të maleve të gjelbëruara që rrethojnë zonën. Hoteli ka një restorant ku klientët mund të shijojnë mëngjeset, ndërsa drekat dhe darkat janë të përgatitura me specialitete tradicionale greke me përbërës lokalë nga nje staf i kualifikuar kuzhine. Hoteli ofron edhe nje lounge bar dhe një pishinë ndërkohë që plazhi është vetëm 20 metra larg hotelit. Në zonën rrethuese gjenden bare, restorante, banka, zyra postare, supermarkete, dhe farmaci. Koncepti Half Board - Mëngjesin dhe Darkën të përfshira. Hoteli gjithashtu ofron:
 • Sistem zgjimi
 •  Krevat per bebet (baby cot) nqs klineti e deshiron
 •  Sherbime zyre (fotokopje, fax)
 • Çadra dhe shezllone për pishinën dhe detin
 • Kënd Interneti
 • Jacuzzi.
 • Akomodimi ne hotel
 • Sherbimi mengjesi dhe darke
 • Taksa e turistit paguhet ne hotel
 • Transporti vajtje - ardhje
Please wait...